Horoskoop

JÄÄR
Naudid täna salapära. Püüad teha ka tavalistest igapäevastest tegemistest põneva mängu, kus oleks tähtis osa romantikal ja seksuaalsusel.
SÕNN
Hea päev pikaajalisemate suhete loomiseks. Oled täna tasakaalukam kui tavaliselt ning pealiskaudsed ja tühised suhted jäävad tahaplaanile.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest aktiivsem ja energilisem, mis lööb su oponentidelt jalad alt. Nüüd saavutad kerge vaevaga autoriteedi kaaslaste seas.
VÄHK
Kui oled ambitsioonikas inimene, pead täna arvatavasti tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Väldi siiski agressiivsust.
LÕVI
Võimalik, et satud täna tõsisesse vaidlusse. Arvesta aga sellega, et mida tulisem ja järeleandmatum sa oled, seda rohkem sulle vastu vaieldakse.
NEITSI
Püüa täna unustada kõik teisejärgulised asjad ja keskendu vaid sellele, mis tõesti vajab sinu tähelepanu. Ära võta endale lisakohustusi.
KAALUD
Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead valima, kas olla teistest erinev või siis üks paljudest. Talita oma parema äranägemise järgi.
SKORPION
Tunned soovi eksperimenteerida erinevate võimalustega. Sul puuduvad kindlad orientiirid ja stabiilsus, kuna kaldud liigselt unistustes hõljuma.
AMBUR
Tänasel päeval suudad kerge vaevaga võita inimeste heakskiidu ja austuse, kuid väldi uhkeks ja kõrgiks muutumist, see tõmbaks sinu maine kohe alla.
KALJUKITS
Puutud täna kokku paljude väga erinevate arvamustega ning seetõttu laieneb sinu pilt tervikust tunduvalt. Hea päev suhtlemiseks.
VEEVALAJA
Suudad nüüd oma lähedaste meeleolusid paremini tunnetada kui tavaliselt. Oled kaastundlik ja püüad teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.
KALAD
Väga tõenäoliselt satud täna seiklustesse või äpardustesse, mis pole otseselt sinu enda põhjustatud. Ära looda eriti kellegi teise peale.

 

Print Friendly, PDF & Email