Horoskoop

JÄÄR
Sinu pahaaimamatu teravmeelitsemine võib mõnel inimesel tugevaid komplekse tekitada. Kuid arvatavasti jõuab see sulle alles tüki aja pärast kohale.
SÕNN
Võimalikud vastuolud teiste inimestega, mis on tingitud sellest, et sa ei arvesta piisavalt nende arvamusega. Püüa oma ego natuke talitseda.
KAKSIKUD
Tahad kõigest, mis toimub, osa saada. Selles võib küll väljenduda sinu mitmekülgsus, kuid teisalt võivad sulle pandud kohustused ununeda.
VÄHK
Täna võid tunda end väsinuna ning kokku puutuda juriidiliste probleemidega. Ära astu võitlusse üksinda, otsi tuge isikutelt, kellel on kogemusi.
LÕVI
Katsu täna oma tegemistega varakult ühele poole saada, sest õhtul võib sind oodata üllatuskohtumine, seda eriti juhul, kui lõuna ajal läks kõik plaanipäraselt.
NEITSI
Võimalik, et satud täna armuseiklustesse. Ootamatu uus sümpaatia võib su plaanid täiesti pea peale pöörata. Väldi siiski äärmustesse minemist.
KAALUD
Oled täna ülitundlik kriitika suhtes ja võid sattuda suuremasse sõnasõtta. Püüad tulihingeliselt oma seisukohti kaitsta. Säilita väärikus!
SKORPION
Otsuste tegemisel peaksid täna kindlasti toetuma teadmistele ja faktidele. Ära lase ennast emotsioonidel eksitada ja segadusse ajada.
AMBUR
Oled praktiliselt meelestatud, kuid samas kaldud täna muutuma kooneriks. Hoia oma süda avatud ja tee kaaslastele kingitusi.
KALJUKITS
Rahutute meeleoludega päev. Sul võib tekkida raskusi keskendumisega. Ole hoolas oma isikliku varaga, võid hajameelsusest midagi olulist kaotada.
VEEVALAJA
Sinu enesetunne on täna üsna hea ja meeleolu rahulik. Mõjud oma kaaslastele rahustava ja inspireerivana. Võimalik, et sulle puistatakse täna ka südant.
KALAD
Täna peaksid olema enese vastu tähelepanelikum ja jälgima, et sa end tööga üle ei koormaks. Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele.

 

Print Friendly, PDF & Email