Horoskoop

JÄÄR
Sinu meeleolu võib täna veidi nukker olla. Kipud ennast alahindama ja lased teiste märkustest oma tujul langeda. Püüa tegutseda iseseisvalt.
SÕNN
Võimalik, et kohtad täna oma teel selliseid takistusi, mida sa poleks osanud oodatagi. Võta endale rohkem aega ja ära hakka vägisi pingutama.
KAKSIKUD
Täna hakkavad su rahaasjad laabuma. Võimalik, et saad mõnelt kogenud inimeselt häid nõuandeid. Paranevad suhted perekonna ja sõpradega.
VÄHK
Tekib huvi müstiliste ja religioossete õpetuste vastu. Võid muutuda üsna depressiivseks, püüa siiski säilitada rahu ja kaine mõistus.
LÕVI
Tänane päev toob su ellu ilusaid elamusi ja positiivseid inimesi. Ka sa ise kiirgad täna positiivsust. Äri- ja rahaasjade ajamiseks pole sobiv päev.
NEITSI
Torkad täna igal juhul silma, isegi siis, kui see sinu eesmärk pole. Püüa käituda loomulikult ja kasuta tähelepanu keskpunkti sattumist oma huvides.
KAALUD
Täna on hea päev kõikvõimalike ürituste korraldamiseks, küllaminekuks ja suhtlemiseks. Sinu vaim on valmis uuteks kogemusteks.
SKORPION
Hoiad täna meelsamini madalat profiili ja jääd vaatleja rolli. Naudid meeldivaid ja originaalseid inimesi eemalt, oled hea kuulaja.
AMBUR
Kipud täna liiga oma mõtetes ekslema ning oled kaaslaste suhtes veidi ebalev ja usaldamatu. Püüa toetuda oma teadmistele, kuid samas kuula ka intuitsiooni!
KALJUKITS
Oled täna algatusvõimeline ja innukas. Sinu ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda. Hea päev loominguliseks koostööks.
VEEVALAJA
Kipud täna oma partnerit idealiseerima ja näed vaid neid omadusi, mida sa tahad näha. Püüa siiski arukamalt käituda ja võta roosad prillid eest.
KALAD
Tunned täna soovi oma kaaslasi kontrollida. Pead oluliseks, et sind austataks ja kuulataks huviga kõigepealt just sinu arvamust. Äkki sa polegi nii tark, kui ise arvad!

 

Print Friendly, PDF & Email