Horoskoop

JÄÄR
Kaldud käituma ekstravagantselt ja pillavalt. Väldi siiski suuri liialdusi ja liigset raiskamist, see võib sulle hiljem kätte maksta.
SÕNN
Oled täna väga energiline nii tegudes kui ka sõnades. Kui sa ei saa oma energiat piisavalt rakendada või välja elada, võid inimestega suisa tülli minna.
KAKSIKUD
Oled suuremeelses ja optimistlikus meeleolus. Oskad luua enda ümber kena ja elegantse keskkonna. Oled täna taktitundeline ja maitsekas.
VÄHK
Võimalikud suhtlemisraskused. Oled veidi umbusklikum ja kinnisem kui tavaliselt. Võta aeg maha ja suhtle loodusega. Hea päev mediteerimiseks.
LÕVI
Tänu oma otsustavusele saad nüüd jagu nii mõnestki vinduma jäänud probleemist. Tunned eneses uut energiat ja soovi leida endale mõni uus hobi.
NEITSI
Sind tõmbab täna kõik müstiline, salapärane ja esoteeriline. Püüad samas teistele muljet avaldada oma eriliste kogemustega müstikavaldkonnas.
KAALUD
Täna peaksid väga rangelt kinni pidama oma lubadustest, sest on oht, et nii mõnigi saladus tuleb päevavalgele ja illusioonid purunevad.
SKORPION
Puutud kokku eksootiliste kultuuride ja huvitavate teooriatega. Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis. Hea päev loominguks.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad sulle sisemise rahu ja lisavad eneseusaldust. Sulle ei lähe põrmugi korda teiste arvamus.
KALJUKITS
Oled sotsiaalselt aktiivne ja otsid suhtlemisvõimalusi. Partnerlussuhtes võib paraku ilmneda soov oma kaaslast alla suruda ja kamandada.
VEEVALAJA
Kipud täna käituma impulsiivselt ja mõtlematult. Väldi alkoholi ja toiduga liialdamist. Võid hakkama saada millegagi, mida hiljem kahetsema pead.
KALAD
Oled täna igati konkurentsivõimeline ja arvestatavas vormis. Püüa olla enesekindel ja säilita pingelistes olukordades eneseuhkus. Sul läheb hästi.

 

Print Friendly, PDF & Email