Horoskoop

JÄÄR
Hea päev loovaks tööks. Väldi liigset laialivalgumist ja püüa teistega suhtlemisel konkreetne olla. Oht unustada varem kokkulepitud asju!
SÕNN
Oled täna positiivselt meelestatud kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste suhtes. Ootad oma kaaslastelt ettepanekuid ja lähed kergesti kaasa ekstreemsustega.
KAKSIKUD
Võimalik, et sulle tehakse täna kompliment, mis aitab su eneseusku tõsta. Saad juurde uut innustust ja sinu loomingulisus aktiveerub.
VÄHK
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ja maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui ka õpetamises. Jaga oma ideid ka kaaslastega.
LÕVI
Täna kasvab sinu uudishimu ja soov kogeda midagi erilist. Oled valmis riskima palju rohkem kui tavaliselt, et oma elu huvitavamaks muuta.
NEITSI
Hea päev selleks, et tavalisest rohkem aega kodule pühendada. Soodne aeg koristamiseks, kodukaunistamiseks, toiduvalmistamiseks ja pesupesemiseks.
KAALUD
Oled täna tavalisest sihikindlam ja võimeline oma soove väga konkreetselt esitama. Oskad vältida sinu jaoks ebahuvitavat tegevust ja kohustusi.
SKORPION
Reageerid tundlikult ebaõiglusele. Otsid enda kõrvale kaaslasi, kes oleksid sinuga samal vaimse arengu tasemel ja sind mõistaksid.
AMBUR
Võimalik, et saad ootamatut abi ja toetust võõrastelt või lähed ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.
KALJUKITS
Nüüd on sobiv aeg lõbutseda, ringi reisida ja aktiivselt suhelda. Võimalik, et tunned täna soovi teha midagi ekstreemset, et oma võimeid proovile panna.
VEEVALAJA
Suudad tungida probleemide sisusse. Tajud sulle pandud kohustusi ja saatuse ettemääratust. Võid tunda võimuiha ja soovi saavutada tunnustustust.
KALAD
Oled revolutsioonilises ja uljas meeleolus. Hea päev tõe väljaselgitamiseks ja õigluse jaluleseadmiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email