Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest leplikum, mis on põhjustatud alateadlikust hirmust üksi jääda. Püüa vältida enese allasurumist, nii oled ise õnnelikum.
SÕNN
Sul on eripärane suusõnaline ja kirjalik väljendusoskus. Naudid seltskonnas viibimist ning sinust kiirgab ilu ja harmooniat. Oled kaastundlik.
KAKSIKUD
Jälgi hoolikalt, mida räägid. Kui sa pole endas kindel, siis jää parem kuulaja rolli. Nii võid teada saada nii mõndagi huvitavat ja väärtuslikku.
VÄHK
Kui oled tänaseks teinud konkreetse päevaplaani, siis ole ometi valmis ka ootamatuteks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumiteks.
LÕVI
Kipud kõigis oma probleemides teisi süüdistama. Sul on raske tunnistada, et pead oma heaolu nimel ka ise jõupingutusi tegema. Suhtle!
NEITSI
Täna peaksid andma oma psüühikale ja mõistusele puhkust. Väldi enese killustamist, tee ainult neid asju, mis on hädavajalikud.
KAALUD
Võta aega lähedaste jaoks. Ilmneda võivad mõned seni varjatud probleemid. Püüa jääda ausaks ja ära hakka midagi ilustama.
SKORPION
Püüad täna iga hinna eest esimest viiulit mängida ja teistest peajagu üle olla. Ära oma võimeid siiski üle hinda, võid sedasi oma margi täis teha.
AMBUR
Oled vastutustundlik, hoolas ja töökas. Kuid ära unusta oma töö vilju vahel ka nautida, selle asemel et järjest edasi rügada. Tõmba hinge.
KALJUKITS
Püüa täna käituda võimalikult tagasihoidlikult, kuid samas hoia silmad-kõrvad lahti. Ole valmis üllatavaid uudiseid kuulma.
VEEVALAJA
Võimalik luksusreis või harmooniline romantiline suhe välismaalasega. Materiaalne olukord võib paraneda tänu jõukale sõbrale. Uued võimalused.
KALAD
Sinu meeleolu on täna lõbus ja kergelt romantiline. Suudad kerge vaevaga saavutada inimeste poolehoiu ja imetluse.

 

Print Friendly, PDF & Email