Horoskoop

JÄÄR
Oled täna praktiliselt meelestatud. Samas võid liigagi kokkuhoidlikuks ja igavaks muutuda. Võta endale aega ka lõbutsemiseks.
SÕNN
Hakkad täna otsima oma kaaslaste hulgast inimesi, kellega saaksid filosofeerida. Vajad mõttekaaslast rohkem kui kunagi varem.
KAKSIKUD
Täna satud tõenäoliselt olukorda, kus sul tuleb kasutada oma leidlikkust, samas võid käituda üsnagi egoistlikult.
VÄHK
Oled täna oma unistuste ja ideaalide maailmas. Kipud oma partnerit ilustama ja suudad endale tõelise illusiooni luua. Väldi mõnuaineid!
LÕVI
Täna ilmutad sa ennekõike paindumatut tahtejõudu ja kainet mõistust. Püüa olla veidi leebem, mõistvam ja lahkem oma kaaslaste suhtes.
NEITSI
Sinu jaoks on täna esikohal isiklikud vajadused. Kohustused võivad sootuks tahaplaanile jääda või endast kuidagi ebameeldival moel märku anda.
KAALUD
Soodne päev alustada uusi ja jätkata alustatud ettevõtmisi. Täna tuleb palju vaeva näha ja higi valada, sest tulemused on paljutõotavad.
SKORPION
Kui sul on mingeid salasoove, siis nüüd on õige päev ja aeg seda välja näidata. Ole julge ja enesekindel, sest just nii saad oma tahtmise.
AMBUR
Tänane päev võib su ellu tuua vägagi suuri katsumusi. Püüa säilitada positiivne meelestatus, see kandub üle ka teistele ja probleemid lahenevad kergemini.
KALJUKITS
Täna peaksid endale meelde tuletama, et julge pealehakkamine on pool võitu. Püüa vabaneda takistavatest kompleksidest!
VEEVALAJA
Oled häiritud sind ümbritseva ebatäiuslikkusest. Sind häirivad ka pisiasjad. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda millegi intellektuaalsega.
KALAD
Täna saavad avalikuks nii mõnedki saladused. Suureneb ka huvi kõige vastu, mis salapärane ja müstiline. Ära siiski usalda suvalisi inimesi.

 

Print Friendly, PDF & Email