Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud võimaldavad sul tavalisest kergemini saavutada soovitud tulemusi. Head suhted vanematega.
SÕNN
Tunnetad täna eriti teravalt oma miinuskülgi, see võib su tuju rikkuda, kuid väldi siiski liigset enesesüüdistamist. Võta aega lõõgastumiseks.
KAKSIKUD
Täna valitseb traumade oht, mistõttu püüa vältida liigset tormakust ja rabedust. Isegi kui hakkad kuhugi hilinema, ürita mitte üle närveerida.
VÄHK
Suudad nüüd näha asju selgema pilguga kui muidu. Avastad, et oled juba pikka aega kellegi suhtes ülekohtuselt käitunud.
LÕVI
Pead täna tavalisest rohkem vaeva nägema enese maksmapanemisega. Samas kui veedad aega omaette, võid tulla nii mõnegi hea idee peale.
NEITSI
Tunnetad täna enda ümber elektrilist õhkkonda. See mõjutab sind nii, et võid hakata vägagi ootamatult ja impulsiivselt käituma. Võta vähe rahulikumalt.
KAALUD
Võimalik, et sind riivab täna kellegi ebasiiras käitumine või tunned lihtsalt pettumust. Hakkad seetõttu inimestes just ausust hindama.
SKORPION
Püüa tänaseid originaalseid ideid ära kasutada oma loomingulisuse demonstreerimiseks. Ära lase kompleksidel enese üle võimust võtta, usalda ennast!
AMBUR
Sind köidab täna romantika. Tunned suurenenud vajadust oma ihaldatule välja näidata, kui väga sa temast huvitatud oled. Võid suisa ennast ületada.
KALJUKITS
Oled julge ja naudid katsumusi. Pead end õiglusekaitsjaks ja tunned soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär.
VEEVALAJA
Tunned täna soovi end avada ja kõik südamelt ära rääkida. Samas on sul raske otsustada, keda usaldada ja keda mitte. Tee õige valik.
KALAD
Nüüd oleks targem võtta aeg maha, selle asemel et sihitult ringi rapsida. Püüa leida aega sulle meelepäraste asjadega tegelemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email