Horoskoop

JÄÄR
Suurenenud vajadus romantika ja inimliku läheduse järele. Otsid ilu ja armastust. Õige aeg külastada mõnd head kontserti, mis hinge paitaks.
SÕNN
Võimalik, et tunned täna tüdimust oma tavalisest hallist elust. Hakkad alateadlikult uusi võimalusi ja seiklusi otsima. Midagi peab ses argisuses ometi muutuma.
KAKSIKUD
Sul võib nüüd raske olla teisi inimesi mõista ja nendega koostööd teha. Oled pigem individuaalsel lainel, eelistades tegutseda iseseisvalt.
VÄHK
Võid usaldada oma tundeid ja rakendada oma lennukat kujutlusvõimet. Püüa samas mõistus selge hoida ja mitte liialt riskida, kui risk end ei õigusta.
LÕVI
Oskad end esile tõsta ja kaaslasi mõjutada. Kui kuulad endast kogenumate inimeste nõuandeid, võid saavutada suurt edu ja jõuda päris kaugele.
NEITSI
Täna on soodne päev koostöö arendamiseks või laenu küsimiseks. Jätad endast usaldusväärse ja igati meeldiva inimese mulje.
KAALUD
Lubad enesele täna märksa vabameelsemat ja mässulisemat käitumist kui tavaliselt. Võid kergesti nii mõnelegi suurt peavalu valmistada.
SKORPION
Tunned end suurepäraselt olukordades, kus saad jääda pigem tahaplaanile. Sind huvitab nüüd filosoofia ja püüad endale mõttekaaslasi leida.
AMBUR
Võimalik, et keegi äratab sinus täna kaastunnet. Kuid ära lase endaga manipuleerida. Püüa olukorda hinnata realistlikult ja kaine mõistusega.
KALJUKITS
Oled heas mõttes emotsionaalne ja suudad endast hurmava mulje jätta. Soodne aeg dieediga alustamiseks, paastumiseks ja loominguliseks eneseteostuseks.
VEEVALAJA
Oled täna väga terase mõtlemisega ja oskad asjade vahel hämmastavaid seoseid näha. Võid sattuda kriminaalsesse segadusse, kus sul on tähtis roll.
KALAD
Leia aega oma lähedaste jaoks. Võimalik, et leiad tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele ja küsimustele just minevikust.

 

Print Friendly, PDF & Email