Politsei nädalavahetuse ülevaade: Sissetungid suvekodudesse

Reedel anti politseile teada kolmest erinevast sissetungimisest suvekodudesse. Nädalavahetuseks Saaremaa suvekodudesse tulles avastasid omanikud eest katkised ukse- ja aknaklaasid.

Ukseklaaside lõhkumise teel on sisse tungitud Saaremaa vallas Pöide kandis Muraja külas asuvasse kahte majapidamisse. Kuna talveperioodiks olid väärtuslikumad esemed ära viidud, siis väga suurt varalist kahju peale lõhkumise ei tekitatud.

Kolmas sissetungimine avastati Salme kandis Kaugatoma külas, kus suvila abihoonesse oli sisse tungitud akna lõhkumise teel. Abihoonest on varastatud erinevaid tööriistu 150 euro väärtuses. “Kõigi kolme sissetungimise uurimiseks on alustatud väärteomenetlused,” ütles Kuressaare politseijaoskonna juht Rainer Antsaar.

Samuti on ajavahemikul 20.04 – 28.04 varastatud Laimjala kandist Kahtla külast kaks rohelist värvi tsinkplekist katusega mesitaru. Teo toimepanija ja varastatud mesitarude leidmiseks on alustatud kriminaalmenetlus.

Jätkuvalt palub politsei abi teadmata kadunud 29-aastase Taavi ja 55-aastase Olevi leidmiseks. Kui keegi omab teavet Taavi või Olevi võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada telefonil 5342 1892 või helistada hädaabinumbril 112.

Print Friendly, PDF & Email