Horoskoop

JÄÄR
Sul võib täna probleeme tekkida tahtejõu puudumise tõttu. Leiad väikseimagi ebaõnnestumise korral, et asi pole pingutamist väärt.
SÕNN
Nüüd mängib sinu elus tähtsat rolli romantika. Otsid võimalust armastatule oma tundeid välja näidata, tõenäoliselt õnnestub see sul hästi.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu oma elu eesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Hea päev ka lepingute sõlmimiseks.
VÄHK
Täna alustatud ettevõtmisi kroonib edu. Mõjud enesekindla ja usaldusväärsena. Võid leida uusi tuttavaid, mõnestki võib saada sulle hea sõber.
LÕVI
Kaldud täna oma kaaslasi kahtlustama. Näed tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Kutsu oma kaine mõistus koju tagasi ja ole normaalne!
NEITSI
Sinu enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ära siiski lase tal endale pähe istuda, pane ta korralikult paika! Hea päev reisimiseks.
KAALUD
Tänased planeediseisud aitavad sul selgusele jõuda mitmes segases küsimuses. Jõuad äratundmisele, mis on sinu jaoks õige ja mis vale.
SKORPION
Võimalik, et sulle pakutakse täna abi, kuid oma uhkusest ajendatuna ei suuda sa seda vastu võtta. Püüa olla praktilisem, kasu saad ju sina!
AMBUR
Suudad täna oma optimismi ja positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea päev koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.
KALJUKITS
Oled võlutud salapärastest inimestest. Püüad leida endale väljundit hoopis teisel tasandil kui tavaliselt. Võid avastada mõndagi huvitavat.
VEEVALAJA
Tõenäoliselt satud täna olukorda, kus pead kokku viima erinevaid inimesi ja organiseerima nende koostööd. Hea päev esinemiseks või kellegi juhendamiseks.
KALAD
Täna hakkavad sinu jaoks tähtsat rolli mängima pisiasjad. Igasugune koostöö teiste inimestega on raskendatud. Võimalikud tervisehäired.

 

Print Friendly, PDF & Email