Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et sind hak­kab täna kummitama mõni minevikus tehtud apsakas. Kuid parim, mida teha saad, on see, et püüad edaspidi targem olla.
SÕNN
Võid täna kokku puutuda koduste probleemidega, kuid samas oled oma mõtetes hoopis kusagil mujal. Sinu lähedastel on raske sind mõista.
KAKSIKUD
Lähedastele suhetele sinu elus on omane intensiivsus. Sa pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks.
VÄHK
Oled täna lõbujanuline ja saad inimestega suurepäraselt läbi. Tõsisteks jutuajamisteks ja filosofeerimiseks pole nüüd just kõige soodsam aeg.
LÕVI
Tõenäoliselt satud üle pika aja tegelema just nende asjadega, mis sulle inspiratsiooni ja jõudu annavad. Hea päev oma elu ümberkorraldamiseks.
NEITSI
Sinu ajagraafik muutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääd kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustad midagi olulist.
KAALUD
Armastad mugavust ja seetõttu püüad luua kõikjal enda ümber hubase õhkkonna. Täna on hea päev külastada vanu sõpru ja taaselustada traditsioone.
SKORPION
Sinu liigne tundelisus, ekstravagantsus ja asjatult pabistamine tekitavad probleeme kaaslastega. Lepingute sõlmimiseks on tänane päev täiesti ebasobiv.
AMBUR
Sinu nõudlikkus võib nüüd ületada igasugused piirid ja nii võid oma kaaslastega kergesti tülli minna. Täna võiksid pigem üksinda kodus istuda.
KALJUKITS
Sinu meeleolud on väga vahelduvad. Tühisemgi ebaõnnestumine võib sind endast välja viia. Pööra tähelepanu lähedastele ja kodule.
VEEVALAJA
Püüa täna vältida uute projektide ja ettevõtmistega alustamist, tegele parem perekondlike ja koduga seotud kohustustega ning lapi suhteid.
KALAD
Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma sinu isikliku elu vastu. Oled suutnud jätta enesest salapärase ja huvitava mulje. Mõjud suisa müstilisena.

 

Print Friendly, PDF & Email