Horoskoop

JÄÄR
Kui oled oma lähedaste suhtes heldem ja avatum, siis nad vastavad sulle samaga. Hea päev suhete klaarimiseks. Püüa olla lihtne ja siiras.
SÕNN
Intensiivsemat laadi suhted teiste inimestega avavad sulle uusi tahke sinus endas ja sind ümbritsevas maailmas. Ole kõigele uuele avatud, siis leiad vastused.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud muudavad sind väga hoolikaks paberi- ja rahaasjadega. Samas jääb loominguline osa sinu elus tahaplaanile.
VÄHK
Tuliste ja kirglike meeleoludega päev. Puutud kokku kas poliitiliste probleemidega või siis vastassugupoole esindajaga, kellega võib suhe areneda.
LÕVI
Võimalik, et saad täna kelleltki sedavõrd palju innustust, et hakkad tegelema asjadega, mida sa muidu poleks söandanud proovidagi.
NEITSI
Peaksid püüdma vältida läbimõtlematuid sõnavõtte. Kõike sinu öeldut võidakse hakata sulle peagi nina alla hõõruma. Rahaasjades ole täna tähelepanelik.
KAALUD
Oled üsna vaidlushimuline ja ootad, et saaksid kedagi väitluses seljatada. Püüa maha rahuneda ja otsi parem uut huvitavat infot.
SKORPION
Nüüd annavad endast märku teemad, millega oled ammu tegeleda tahtnud, kuid pole selleks lihtsalt aega leidnud. Sobiv aeg uute hobidega alustamiseks.
AMBUR
Täna on oht kasutada oma ressursse valesti, kuna sa ei tea ise ka täpselt, mida tahad. Su mõistus on rahutu ning otsid midagi uut ja huvitavat.
KALJUKITS
Tunned end ebakindla ja isegi abituna. Ootad teistelt julgustust, ilma milleta ei julge sa midagi otsustavat ette võtta. Usalda ennast rohkem.
VEEVALAJA
Kipud oota­ma elult rohkem, kui sa tegelikult saad. Utoopilised ideed ja ebareaalsed plaanid võivad pettumusi valmistada. Varguste oht!
KALAD
Täna on positiivsete meeleoludega päev. Sinu mõtted on väga lennukad. Tajud inspiratsioonilainet, mis annab sulle motivatsiooni tegutseda.

 

Print Friendly, PDF & Email