Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna suurt rahuldust, kui saad olla tähelepanu keskpunktis ja kiidelda oma oskustega. Vajad tavalisest rohkem inimeste imetlust.
SÕNN
Oled täna sarkastilises meeleolus. Tunned soovi ebasiiraid inimesi ja lollpäid korralikult paika panna. Tee seda võimalikult elegantselt.
KAKSIKUD
Kõikvõimalikud koosolekud ja arutelud sujuvad täna palju ladusamalt kui tavaliselt. Sul on lihtne kaaslastega ühist keelt leida.
VÄHK
Oled täna tavalisest impulsiivsem ja ehk ka närvilisem. Enese väljaelamine on sinu tervisele kasulik, kuid ei pruugi teistele meeltmööda olla.
LÕVI
Oled täna praktiline ja asjalik, suudad pooleliolevaid asju kerge vaevaga lõpule viia. Kui keegi püüab sind aga takka kiirustada, võib kõik pooleli jääda.
NEITSI
Täna on sul koostöö raskendatud. Kipud iga tühja asja pärast emotsionaalseks ja sentimentaalseks muutuma. Püüa tegeleda millegi meeldivaga.
KAALUD
Kaldud ennast täna üle hindama ja oma latti väga kõrgele lükkama. Seetõttu on sul raske leida inimest, kes sinu arvates oleks sulle vääriline partner.
SKORPION
Võimalik, et sul tuleb täna hakata enda eest rohkem seisma kui siiani. Selleks, et saavutada mingeid eesmärke, pead ka veidi vaeva nägema.
AMBUR
Kaldud täna enda ja teiste vahele barjääri ehitama. Võimalik, et lased oma tujul langeda väikseimagi kriitika puhul, kuid püüa siiski rahulikuks jääda.
KALJUKITS
Täna on meel­­divate mõjudega päev. Oled tavalisest kannatlikum ning suudad leida ka halvas asjas mõne hea külje. Paranevad suhted suguvõsaga.
VEEVALAJA
Pla­nee­diseisud võivad põhjustada närvilisust ja suhete katkemist. Ebasoodne aeg elukoha vahetuseks ja muude suuremate muudatuste tegemiseks.
KALAD
Oled täna läbinägelik asjade suhtes, mis on tavaliselt sinu eest varjatuks jäänud. Samuti aktiviseerub intuitsioon. Hea võimalus arendada eneseusaldust.

 

Print Friendly, PDF & Email