Vaivere-Vätta teel hukkus mootorrattur (5)

ERAKOGU

Täna kella 15 paiku juhtus Saaremaa vallas raske liiklusõnnetus, kus hukkus mootorrattaga teelt välja sõitnud 51-aastane mees.

Häirekeskus sai kell 14.47 teate, et Saaremaa vallas Kailuka külas on Vaivere-Vätta tee 6,5. kilomeetril mootorrattas teelt välja sõitnud.

Esialgsetel andmetel kaldus Vätta poolt Vaivere suunas liikunud mootorrattur lauges vasakkurvis paremale teelt välja. 51-aastane mootorrattur suri saadud vigastustesse sündmuskohal.

Sündmuskohal töötanud politseinikud tuvastasid, et mootorrattur omas vastava kategooria juhtimisõigust ja ta kandis peas kaitsekiivrit. Mehe kainus on selgitamisel.

Teelõigul, kus traagiline õnnetus juhtus, on lubatud sõidukiirus 90km/h. Tee oli kuiv ja nähtavus hea.

Kuressaare politseijaoskonna välijuhi Tambet Oll avaldab hukkunu lähedastele kaastunnet. „Hetkel on veel vara öelda, mis asjaoludel mees teelt välja sõitis,“ ütles Oll.

„Head tee- ja ilmastikuolud vähendavad juhi ohutunnet ning kiirused tõusevad, kuid juhin kõikide liiklejate tähelepanu sellele, et elu võib päästa just nimelt õigesti valitud sõidukiirus ja tähelepanelikkus,“ lisas välijuht.

Print Friendly, PDF & Email