Horoskoop

JÄÄR
Täna suureneb sinu huvi kõikvõimalike ekstreemsete ettevõtmiste vastu. Võid muutuda lausa hulljulgeks. Ära võta siiski liiga suuri riske!
SÕNN
Oled rohkem tegudeinimene kui niisama jutustaja. Kuid peaksid arvestama, et vahel on vaja ka teisi oma ideedest ja plaanidest informeerida.
KAKSIKUD
Mõjud igati sümpaatsena ja oled ise tõenäoliselt valmis küllaltki kaugele minema, et austuse osaliseks saada ja head muljet jätta. Väldi raha laenamist!
VÄHK
Muusika, ilu ja armastus! Ootad tähelepanu partneri poolt, kuid ole valmis seda ka ise pakkuma. Hea päev lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
LÕVI
Täna on hea päev koduste tööde tegemiseks. Sinu ilumeel on aktiivsem kui tavaliselt ja suudad kerge vaevaga luua hubase keskkonna.
NEITSI
Võimalik, et laheneb mõni vinduma jäänud probleem. Oled entusiastlik ning valmis vastu minema uuele. Samas püüa säilitada ettevaatlikkus.
KAALUD
Kipud endale keelama asju, mida ihaldad. Võimalik, et sind on tabanud rahapuudus ning vaevavad süümepiinad hiljutise laristamise pärast.
SKORPION
Mõjud täna autoriteetse ja usaldusväärsena. Hea päev jagada oma ideid ja arusaamu kaaslastega. Võimalik, et sinu poole pöördutakse nüüd abipalvega.
AMBUR
Sinu füüsiline tervis võib täna alt vedada. Seda eriti juhul, kui lased end lõdvaks ja muutud hooletuks. Püüa leida õige töö ja puhkamise vahekord.
KALJUKITS
Päev soosib enesetäiendamist ja võõrkeelte õppimist. Sinu mõistus on avatum ja mälu parem. Ebasoodne päev rahaasjade ajamiseks.
VEEVALAJA
Võimalik, et satud täna olukorda, kus sinu üle nalja visatakse. Püüa vältida solvumist ja ürita asja ka ise huumoriga võtta. Ole valmis ootamatuks reisiks.
KALAD
Võimalik, et koged täna täiesti ootamatult kellegi vastutulelikkust ja siirast abi. Ole valmis seda vääriliselt hindama ja näita oma tänulikkust ka välja.

 

Print Friendly, PDF & Email