Gümnaasiumide vollelahingut vürtsitas abieluettepanek (GALERII)

Kuressaare linna gümnaasiumide sportmängude karikaturniiril mängiti seekord võrkpalli. Noormeeste mängu vaheajal pakkus publikule elevust Kuressaare gümnaasiumi noorte tehtud abieluettepanek.

TERVISEKS: Karl “Miki Hiir” Merisalu tegi abieluettepaneku Astrid Millerile. Nüüd tuleb veel pidada üks korralik klassipulm.Tantsutüdrukute etteaste ajal lõi tantsu ka Miki Hiir, kes sättis põrandale karbi koos vahuveini ja klaasidega. Siis tulid väljakule noormehed, kelle seljale kirjutatud tähed moodustasid nime ASTRID. See oli Karl Merisalu abieluettepanek Astrid Millerile. Tegu oli 11.a klassipulma avalöögiga, sarnased ettevõtmised on plaanis ka 11.b ja 11.c klassil.

Kuressaare spordihoones publikut täis tribüünide ees mängitud võrkpallilahingutes oli neidudest 2 : 0 (25 : 4, 25 : 14) parem KG ja noormeeste mängus 3 : 0 (25 : 16, 25 : 23, 25 : 12) SÜG.
Kuressaare gümnaasiumi võidukas neidude võistkonnas mängisid Gerli Gull (parim mängija), Maike Kadaja, Kätriin Põld, Laura-Maria Jõgi, Krislin Heinsoo, Kristel Sild, Mia Muru ja Annabel Metsalu. Treener Gabriel Sepp.

TÜDRUKUTE PARIM: Neidude võistkonna parim mängija Gerli Gull (keskel).
2x IRINA MÄGI

Saaremaa ühisgümnaasiumi võidukas meeskonnas mängisid Robin Alba (parim mängija), Mihkel Villsaar, Oskar Kivi, Sander Õispuu, Hardi Aun, Karl Kustav Kuning ja Karel Kikas. Treener Aime Metsmaa.

Print Friendly, PDF & Email