Horoskoop

JÄÄR
Sind köidavad täna tugevad, pisut ekstreemsemat laadi elamused. Otsid seiklusi, kuid võid sattuda nii hoogu, et unustad mõne antud lubaduse.
SÕNN
Tänased planeediseisud panevad sind käituma üsna kummaliselt ja ettearvamatult. Võimalik, et teed midagi sellist, mis sinu kaaslasi tõsiselt šokeerib.
KAKSIKUD
Tunned, et midagi sinu elus vajab parandamist. Püüa vaadelda sind ümbritsevaid inimesi ja nende kaudu ennast paremini tundma õppida.
VÄHK
Tänane päev peaks tooma sinu ellu stabiilsuse ja materiaalse heaolu. Perekondlikud ja koduga seotud üritused. Hea päev lastega tegelemiseks.
LÕVI
Esile tõusevad sinu suhted ema ja isaga. Kui sul on jäänud midagi klaarimata, siis oleks just sobiv aeg sellega tegeleda. Oled täna hea diplomaat.
NEITSI
Täna edeneb sul suurepäraselt intellektuaalne töö, mis nõuab täpsust ja tähelepanulikkust detailide suhtes. Seejuures nõuad samasugust täpsust ka oma kaaslastelt.
KAALUD
Kui lased ennast täna liiga palju piirata või tagant sundida, võid lõpuks muutuda täiesti ükskõikseks ja apaatseks ning soovitud tulemus jääb saavutamata.
SKORPION
Täna on hea päev lõpetada pooleli jäänud asju ja klaarida sassis suhteid. Võimalik, et tunda annavad ka sinu tervise nõrgad kohad.
AMBUR
Väga tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist isikuga, kes püüab sinult osava jutuga saladusi välja meelitada. Väldi tühja loba ja kahtlasi meelitajaid.
KALJUKITS
Armuasjadeks pole just kõige parem päev, kuid seltskondlikuks lõbutsemiseks ja huvitavateks vahejuhtumiteks on seisud vägagi soodsad.
VEEVALAJA
Täna suudad sa muuta ka igapäevased rutiinsed tegevused huvitavaks ja köitvaks. Hea päev lastega tegelemiseks või esinemiseks.
KALAD
Täna valitsevad pealiskaudsed meeleolud. Kipud kergekäeliselt lubadusi andma ja raha raiskama. Hea päev lõõgastumiseks ja puhkamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email