Horoskoop

JÄÄR
Hea aeg teha muudatusi neis valdkondades, mis puudutavad sinu isiklikku elu ja harjumusi. Soodne päev ravikuuri või paastumisega alustamiseks.
SÕNN
Oled täna eksperimenteerimise meelolus. Asud innukalt kõige uue ja huvitava kallale. Võid tulla originaalsele ideele, mida ka praktikas rakendada.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud annavad küllaltki keerulisi mõjusid. Sinu psüühika võib muutuda ebastabiilseks ja samuti suhted teiste inimestega.
VÄHK
Naudid nüüd eelkõige seda, kui võid unustada oma positsiooni ja kohustused. Hea päev külastada ilusalongi ja massööri või teha joogat.
LÕVI
Täna valitsevad kirglikud meeleolud. Tõenäoliselt kohtad isikut, kes sulle esmapilgul suurt huvi pakub, kuid hiljem taipad, et teil pole midagi ühist.
NEITSI
Täna tunned keelatud vilja magusust. See võib sulle aga tulevikus kalliks maksma minna. Huvitud müstikast ja paralleelsetest reaalsustest.
KAALUD
Tajud ootamatult, et sind ihaldatakse ja sinuga otsitakse romantilist kontakti. See võib su maailma totaalselt segi pöörata. Võimalikud arusaamatused tööl.
SKORPION
Sinu tunded on arukad ja rangelt kontrolli all. Suudad end igati vaos hoida. Muutud enese vastu ehk liigagi rangeks, püüa olla avatum.
AMBUR
Päev täis ilu ja rõõmu. Oled väga harmooniliselt meelestatud ja suudad kergesti andestada. Hea aeg kodukaunistamiseks ja loovaks tegevuseks.
KALJUKITS
Oled energiline, riskiv, printsipiaalne ja julge. Tegutsed otsustavalt ja oled vägagi tegus. Tore, kui lubaksid endale ka puhkust ja meelelahutust.
VEEVALAJA
Meeles tasuks pidada, et võid mõndagi saavutada, kui lähed kompromissile, selle asemel et iga hinna eest oma tahtmist läbi suruda.
KALAD
Sind huvitavad täna tavalisest rohkem sügavad ja tõsised teemad. Oled analüüsiv ja mõtlik. Võimalik, et saad mõnele oma küsimusele vastuse.

 

Print Friendly, PDF & Email