Horoskoop

JÄÄR
Sinu eneseusk ja teadmised võidakse nüüd tõeliselt proovile panna. Kui keegi sind provotseerima peaks, siis ära mine sellest kohe põlema.
SÕNN
Päev toob endaga kaasa ilusaid minevikumälestusi ja salajasi unistusi. Võimalik, et kohtad ootamatult hingesugulast, kellega oma maailma jagada.
KAKSIKUD
Otsid täna seiklusi ja põnevust. Hea päev kergemateks suheteks, mis ei sea sulle kohustusi ega piiranguid. Väldi ülepingutamist ja stressi.
VÄHK
Võimalik, et oled täna tasakaalust väljas ja ärritud pisiasjade peale, mis tuleneb sisemisest ebakindlusest. Oled emotsionaalselt mõjutatav.
LÕVI
Täna on oht kulutada kergekäeliselt raha, mis hiljem valusalt kätte maksab. Samas on täna hea päev õppida midagi uut või võtta ette mõni seiklus.
NEITSI
Oled täna tavalisest jutukam ja aktiivsem. Suhtled hea meelega kõigiga, kes ette juhtuvad, kuid samas jääd veidi pealiskaudseks.
KAALUD
Sinu empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Meeleolud kipuvad nostalgiliseks ja unistavaks. Hea päev tegelemiseks laste ja koduga.
SKORPION
Probleemid tekivad lahendamata jäänud suhetest. Püüa olla otsekohene ja aus, kuid väldi asjatut teravust ja teiste paikapanekut.
AMBUR
Soodne päev intellektuaalseks tegevuseks, suhtlemiseks, lepingute sõlmimiseks ja reisimiseks. Võid langetada edu toovaid otsuseid.
KALJUKITS
Tõenäoliselt tunnetad täna survet, mis sunnib sind aktiivsemalt tegutsema ja oma laiskusest üle olema. Sündmused arenevad väga kiiresti.
VEEVALAJA
Kipud nüüd oma kaaslasi kamandama ja paika panema. Ära siis solvu, kui keegi otsustab koostöö sinuga katkestada. Püüa olla diplomaatilisem.
KALAD
Täna on väga hea päev armuasjade ajamiseks. Kui oled siiani oma tundeid varjanud, siis nüüd võiksid kindlasti teha konkreetseid samme.

 

Print Friendly, PDF & Email