Kuressaare Veevärk kutsus oma eilsel üldkoosolekul tagasi kogu senise nõukogu ja nimetas ametisse uue. Nõukogu liikmed on Villi Pihl, Villu Vatsfeld, Jüri Saar, Tambet Kikas, Mart Undrest, Taavi Rauniste ja Reeda Kaal. Nõukogu esimees valitakse järgmisel istungil.
ega ometi mitte SEE saar?omg,see pole enam lyhike pink,vaid lausa taburet mille pealt valida saab.
Äkki uus nõukogu suudab linna kortermajades taastada normaalse veesurve ?! Päevasel ajal end pesta ei saa, sest muudkui peab reguleerima vee soojust … teenuse hind on meil juba ammu maailmatasemel (sisuliselt Skandinaavia tasemel), aga miks selline krõbe hind ei garanteeri normaalset teenuse kvaliteeti??
Veevärgi aktsionärid peaksid olema kolm valda: Saaremaa, Muhu ja Ruhnu, kusjuures väga suur enamus aktsiatest peaks kuuluma Saaremaa vallale. Oleks olnud huvitav lugeda, kes viimast aktsionäride yldkoosolekul esindas. Juhtnöörid tulid niikuinii teadagi milliste meeste käest. Köige halvemal juhul vöivad vallad vöi ka Saaremaa vald yksinda oma aktsiad ära myya.
Lahendus on termostaatsegisti, hoiab ise valitud temperatuuri. Kasutan, olen rahul.
Ega nõukogu ülesanne ole ettevõtte arendamisega tegelemine. Valga haigla nõukogu näiteks sulges sünnitusosakonna. Ehk Kuressaare Veevärgi nõukogu sulgeb veeosakonna. Nõukogu palk sellest ju ei sõltu.
Au nõukogude võimule.
Kui kortermajas (maks. 5 korrust) on veesurvega probleemid, siis tuleks majahaldajaga rääkida, sest tegu on pigem amortiseerunud või valesti ehitatud torustiku ja/või soojussõlmega.
Veevärk tegeleb torustikega, mis on tänaval, ja need on üldjuhul normaalses seisundis.
Sinna nõukogusse peaksid kuuluma ainult vallavalitsuse töötajad, ja ilma mingi lisatasuta selle eest! See praegune süsteem on niisama naljategemine ja mõttetu raharaiskamine!
Päriselt! Mida teab veevärgist kalaprojekti mees või fantoomtööline? A jah meil ju haigla nõukogus ka “kalamees”.
Ükski nõukogu ei suuda kortermajades taastada mõistlikku veesurvet kui majasisesed veresooned on lubjastunud. Veevärgi magistraaltrassides on juba terve igavik olnud ühesugube surve, päeval 3,2at ja öösel 3,0.Selline surve tagab nii normaalse veesurve ka 5.korrusel ning kõrgemalgi.Ehk siis probleemide tekkimise kõige tõenäolisem põhjus on majasisene umbe kasvanud torustik, mõnel juhul võib olla tegemist ka vale dimensioneerimise või vildaka teostusega. Nii et surveprobleemide puhul tuleb majaomanikul süüdlase otsimiseks enamikel kordadel esmalt peeglisse vaadata.
Vee soojuse temaatika pole üldse Veevärgi rida, sealt tuleb aastaringi suht sama külm vesi.
ca 3 euri 1 kant külma vett. Mis selles nii kallist on? Ega sa basseini iga päev täida. Vaata elektrihinda.
1 kant külma vett maksab siiski mitte 3 € vaid 86 s+ käibemaks riigile. 1 kant solki läheb eratarbijale maksma 1,65 €+km. Arvestades, milliseid kulutusi tuleb tegelikult teha tema pumpamiseks (Laheküla solki tuleb ümber pumbata 6 korda) ja veel enam puhastamiseks enne merre laskmist, maksab tarbija tänu toetustele hetkel alla poole selle kantmeetri tegeliku tootmise ja puhastamise hinnast.
Tavalisele tarbijale pole mõttet midagi sellist jahuda. Inimene näeb neid numbreid, mida tal kas pangakontol on või ei ole. See, kas 1 sidrun läheb Heinale ja teine kuskile mojale ei huvita kedagi. Raha nada!!!
Küll on meil palju veespetsialiste, kes nö kaagutavad ka siis kui munemise asemel poetasid hunniku põõsa alla. Kui korrusmajal on torud vahetatud ja öösel saab end isegi pesta, siis ei ole teemaks kogu eelpool välja toodud teoreetiline bull-shet, vaid lihtsalt veevärgi kehv veesurve/viletsad pumbad. Juhuslikult mäletan milline oli veesurve 20 või 30 a tagasi ning tänane olukord on selle kõrval ikka väga kusine.