KAIE SEIL 70: Sportlik ning tantsu- ja reisihimuline juubilar

“Kaie on hästi rõõmsameelne. Tema silmad säravad ja ta oskab oma kaaslastelegi positiivsust sisendada,” hindas tantsurühma Pind Päkka juhendaja Külli Tenberk täna 70-aastaseks saavat Kaie Seili.

ALATI SÄRAV: Poest, ka nõndanimetatud kaltsukast, leiab Kaie alati
midagi huvitavat.
SANDER ILVESTKaie ise on praegu turismireisil Stockholmis. Reisi kinkis emale poeg Tõnu, endine kultuuriministeeriumi asekantsler, nüüdne Eesti suusaliidu peasekretär. “Meil ei olegi võib-olla traditsioonilist poja-ema suhet, oleme nagu sõbrad. Tema energia on imetlusväärne – teeb sporti, käib tantsimas, noorteringe juhendamas ja mida kõike veel,” hindas poeg ema.

Kaie on sünnilt muhulane, kelle tõi Kuressaarde töö- ja pereelu. “Erialalt olen konstruktor-juurdelõikaja ja seda ametit pidanud aastakümneid. Mulle meeldib moodne, nooruslik ja liikuv eluviis,” on Seil öelnud.

Aktiivse pensionärina osaleb Kaie rivitantsurühmas Pind Päkka. Kuus aastat tagasi hakkas Kaie Kuressaare avatud noortekeskuses juhendama huviringi, kus tuuniti vanu rõivaid. Praegu ta enam ringi ei juhenda, aga nii mõnigi kord kutsutakse teda kui kogenud spetsialisti noortele esinema.

Kaiel on kaks poega ja vanaema rollgi pole talle võõras. Saarte Hääl ja Kadi raadio soovivad tarmukale saare naisele ikka samasugust sportlikku visadust ja elurõõmu.

Print Friendly, PDF & Email