Horoskoop

JÄÄR
Täna suureneb si­nu vastutustunne. Tunned end isiklikult puudutatuna, kui sinu koostöös teistega midagi viltu läheb. Väldi sellist enesepiitsutamist.
SÕNN
Nüüd aktiviseerub sinu kriitikameel. Lased end tühisemastki asjast kõigutada. Püüa rahulikumalt võtta – ega maailm ühe tühise apsu pärast veel hukka lähe!
KAKSIKUD
Võimalik, et mõni sinu halb harjumus või sõltuvus valmistab sulle endale täna tõsist meelehärmi. Sul on raske end kokku võtta.
VÄHK
Suudad täna loobuda millestki parema tuleviku nimel. Sobiv aeg muudatuste tegemiseks. Oled kaine mõtlemisega ja rahulik.
LÕVI
Sinu peas keerlevad täna romantilised mõtted. Tervis on praegu hea, kuid väldi söögiga liialdamist. Mõni maiustamiskord võib ka vahele jääda.
NEITSI
Nüüd pole just kõige parem aeg oma loominguliste ideedega väljatulekuks. Võid kriitika peale solvuda ja seeläbi innukuse kaotada.
KAALUD
Sinu muredele toob leevendust eelkõige see, kui oled ise avatud ja räägid oma tunnetest. Võimalik, et leiad ootamatu ja positiivse lahenduse.
SKORPION
Pööra täna erilist tähelepanu tervisele ja ära jäta märkamata signaale, mida su keha sulle saadab. Keha on hinge tempel, seetõttu peaksid selle eest hästi hoolitsema.
AMBUR
Oled täna laisk ja mugav. Otsid võimalust oma igapäevastest kohustustest viilida, meelsamini veedad aega kodus koos lähedase inimesega.
KALJUKITS
Nüüd on hea aeg pöörduda professionaalide poole nõuannete saamiseks, eriti kui vajad psühholoogi konsultatsiooni.
VEEVALAJA
Sind köidavad nüüd asjad, mis on kuidagi seotud loomuliku eluviisi ja loodusega. Püüad parandada oma toitumisviise.
KALAD
Pooldad täna pigem rahulikku ja turvalist keskkonda. Eelistad jääda koju, selle asemel et koos sõpradega pidutsema minna. Valdavalt intellektuaalsed mõjud.

 

Print Friendly, PDF & Email