Horoskoop

JÄÄR
Täna suureneb märgatavalt sinu teadmistejanu. Püüad suhelda ka selliste inimestega, kellega sa tavaliselt ei lävi. Ilmselt saadki uut infot.
SÕNN
Täna võib sul tulla üsna romantiline päev. Tutvud mõne põneva inimesega ja sellest kohtumisest võib areneda nii mõndagi. Võimalik, et laheneb ka sinu rahaprobleem.
KAKSIKUD
Kui sa suudad tänasest päevast probleemideta läbi minna, siis saad sa hakkama kõigega ja oled võimeline ka raskeid situatsioone suhteliselt kergelt lahendama.
VÄHK
Võimalik, et puutud kokku isikutega, kes püüavad sind üle kavaldada. Hoia silmad lahti ja väikseimagi kahtluse korral jäta tehing tegemata!
LÕVI
Tänu ratsionaalsele mõtlemisele suudad osutada teistele praktilist abi. Hoidu neid kasutamast oma emotsionaalsete vajaduste rahuldamiseks.
NEITSI
Muutud nüüd sentimentaalseks. Si­nu emotsionaalne käitumine võib nii mõnegi inimese segadusse ajada. Püüa oma kaaslasi paremini mõista.
KAALUD
Füüsiliselt oled suurepärasest vormis ning tujugi on vastavalt optimistlik. Püüa siiski vältida liialdamist, eriti mis puutub maitsvatesse roogadesse.
SKORPION
Võimalik, et tunned soovi teha midagi tavatut ja teiste jaoks šokeerivat. Oled üsna väljakutsuvas meeleolus ja koostöö sinuga on keeruline.
AMBUR
Täna aktiviseerub sinu elus see külg, mis seotud loomingulise eneseteostuse, avalike esinemiste ja vastassugupoole võrgutamisega.
KALJUKITS
Ükskõik millise projekti sa hiljuti alustasid või lõpetasid, täna tunned, et sellega on kõik hästi. Oled kohusetundlik ja pead antud lubadusi.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud võivad endaga kaasa tuua lühiajalisi, ent ägedaid pingeid. Püüa vältida tihedat suhtlust ja rahvarohkeid paiku.
KALAD
Täna võivad sul tekkida peresisesed pinged. Oled nüüd tavalisest emotsionaalsem ja isegi pisiasjad ajavad sind närvi. Leia aega üksi olemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email