Horoskoop

JÄÄR
Nüüd aktiviseeruvad energiad, mis seotud loomingulisuse ja seksuaalsusega. Tõenäoliselt mõjud vastaspoole esindajatele väga ligitõmbavalt.
SÕNN
Võimalik, et oled täna veidi hajevil ega suuda iseseisvalt otsuseid langetada. Ootad, et teised otsustaksid sinu eest. Püüa end rohkem usaldada.
KAKSIKUD
Sul võib täna raskusi tekkida oma üle ääre voolavate emotsioonide taltsutamisega. Sinu meeleolu kõigub rohkem kui tavaliselt.
VÄHK
Hea päev eneseületamiseks. Võimalik, et satud olukorda, kus tunned end ebamugavalt ja pead tegema suuri jõupingutusi, et rahulikuks jääda.
LÕVI
Kui oled otsustanud täna teha aktiivse tööpäeva, siis peaksid valmis olema selleks, et sinu plaanid võivad luhtuda mõne pisiasja pärast.
NEITSI
Peamised probleemid võivad täna tekkida sellest, kui hakkad teisi kamandama ja püüad iga hinna eest oma ideid peale suruda. Ära muutu tüütuks!
KAALUD
Oled täna tunduvalt energilisem kui tavaliselt. Püüad teha mitut asja korraga ning samal ajal oskad luua meeldiva ja loomingulise õhkkonna.
SKORPION
Sind hakkavad täna häirima kõikvõimalikud vaidlused ja arusaamatused. Püüad luua oma suhetes selgust, kuid kipud seda tegema veidi äärmuslikult.
AMBUR
Nüüd on õige aeg hoolitseda oma keha eest, näiteks külastada ilusalongi, massööri või lihtsalt teha algust tervislike eluviisidega.
KALJUKITS
Kaldud täna ühest äärmusest teise ning seetõttu on sul raske langetada arukaid otsuseid. Püüa olla objektiivsem, väldi emotsionaalsust.
VEEVALAJA
Täna peaksid keskenduma millegi uue õppimisele. Sobivad kõik tegevusalad, mis on seotud suhtlemise ja informatsiooni vahetamisega.
KALAD
Tänased planeediseisud muudavad sind iseseisvaks ja kindlameelseks. Suudad tavalisest paremini enda eest seista ning sind ei saa ka ära osta.

 

Print Friendly, PDF & Email