Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna põhjendamatut armukadedust ja viha tundma. Püüa leida sisemine enesekindlus ja tasakaal, nii võidad ka igatsetud poolehoiu.
SÕNN
Oled iseteadlik ja kindel oma võimetes. Oled liiga uhke, et tunnistada mõnd oma viga. Tõeline tugevus seisneb julguses näidata ka oma nõrkusi!
KAKSIKUD
Pööra nüüd rohkem tähelepanu oma tervisele. Vahest oleks aeg mõnda aega dieeti pidada, vähemalt ahvatlevatest saiakestest loobuda.
VÄHK
Mõtle enne tegutsemist kõik oma sammud hoolikalt läbi ning püüa oma mõtteid väljendada selgelt ja loogiliselt. Hea päev sõpradega kohtumiseks.
LÕVI
Tunnetad nüüd, et vajad rohkem hingamisruumi ja privaatsust. Sind hakkavad koguni pisiasjad tavalisest rohkem närvi ajama. Hea aeg tervisekontrolliks.
NEITSI
Sul on täna raske näidata oma tundeid välja isegi siis, kui sa seda tegelikult väga tahad. Ootad, et teised inimesed sind aitaksid ja julgustaksid.
KAALUD
Oled austatud ja tunnustatud inimene. Suudad näha probleemi tervikuna ega killusta seda. Edu valdkondades, mis vajavad ettenägelikkust.
SKORPION
Tänased seisud avaldavad mõju sinu elu struktuurile ja kaugeleulatuvatele plaanidele. Erilist tähelepanu väärib materiaalne heaolu.
AMBUR
Suurepäraste meeleoludega päev! Hea päev teha koduseid töid, lugeda ja luuletusi kirjutada. Püüa leida aega loominguliseks eneseväljenduseks.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes kipuvad sind kamandama ja õpetama. Püüa mitte ärrituda ja võimalusel väldi sellist suhtlust.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest julgem, ausam ja otsekohesem. Võimalik, et satud olukorda, kus tajud väga teravalt ebaõiglust, mille kohta sa kohe sõna võtad.
KALAD
Täna on päev, mil puutud kokku elu magusama ja meeldivama poolega. Tõenäoliselt kohtad inimesi, kes sind igati inspireerivad.

 

Print Friendly, PDF & Email