Horoskoop

JÄÄR
Täna võivad sulle peavalu valmistada kõikvõimalikud tehnilised seadmed. Asjad, mis seni töötasid halvasti, lähevad nüüd päris katki.
SÕNN
Täna võid ootamatult sattuda seltskonda, kuhu sind otseselt kutsutud pole. Ole valmis plaanide muutmiseks või pikemaks väljasõiduks.
KAKSIKUD
Nüüd on õige aeg pooleliolevaid töid lõpetada. Ole samas valmis võtma vastutust mingis ootamatus situatsioonis. Usalda oma vaistu!
VÄHK
Täna võid sattuda intriigidesse. Ole valmis nägelusteks ja sõnasõjaks. Ära võta neid vaidlusi siiski südamesse, midagi elulist neist sinu jaoks ei johtu.
LÕVI
Täna suudad inimestega kergesti ühise kee­le leida. Tunnetad teiste soove intuitiivselt ja oskad vastavalt sellele ka käituda. Hea päev suhtlemiseks.
NEITSI
Oled täna kergelt ärrituv ja võid seetõttu ka inimestega tülli minna. Püüa pingelistesse olukordadesse suhtuda mõningase huumoriga.
KAALUD
Tänased planeediseisud suunavad sind müstika radadele. Huvitud esoteerikast, loed eneseabikirjandust, näed oma meeltes kõrgemaid sfääre.
SKORPION
Võimalik, et tunned end täna nurkasurutuna ja kammitsetuna köidikutest, millest sul siiani aimugi polnud. Ära alahinda inimesi enda ümber.
AMBUR
Oled täna vastuvõtlik ja võimendunud intuitsiooniga, kuid emotsionaalselt ebastabiilne. Püüa leida rahu filosoofiast või mõne kauni kunstiga tegelemisest.
KALJUKITS
Võimalik, et kohtad oma tegemistes suuremaid takistusi kui tavaliselt. Kui pead täna midagi tähtajalist valmis saama, siis võib see viibida.
VEEVALAJA
Võimalik, et puutud kokku nõudliku, võitlusvaimu nõudva projektiga. Astu nendele katsumustele julgelt vastu, kuid väldi üksteisest möödarääkimisi.
KALAD
Hea päev teha muudatusi oma maailmavaates. Pane energiad liikuma ning ole avatud uutele võimalustele ja huvitavatele inimestele.

 

Print Friendly, PDF & Email