Horoskoop

JÄÄR
Täna on hea päev tegutsemiseks. Nüüd alustatud ettevõtmised saavad hea hoo sisse ja neid kroonib edu. Otsi uusi võimalusi, ole avatud ja suhtle!
SÕNN
Täna võib sind tabada ootamatu sõnaline rünnak. Ole valmis end maksma panema ja ära lase endale pähe istuda. Rahaliselt on täna hea päev.
KAKSIKUD
Omad head ülevaadet oma plaanidest, kuid reaalseid ja praktilisi tulemusi saavutad vaid siis, kui püüad ka teistele neid plaane selgitada ja neid kaasata.
VÄHK
Märkad nüüd rohkem kui tavaliselt inimesi enda ümber. Oled empaatilisem kui muidu ning võid omaenese vajadused sootuks tahaplaanile jätta.
LÕVI
Oled täna vastuvõtlikum kui tavaliselt. Kuid ära lase ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usalda rohkem oma intuitsiooni!
NEITSI
Oled täna ülimalt terane ja tähelepanelik. Näed ilma erilise vaevata läbi ka kavalaid ja keerulisi sepitsusi. Soodne aeg täpsust nõudvateks töödeks.
KAALUD
Su kujutlusvõi­me saab täna tiivad ja emotsioonid löövad üle pea. Võid võtta südamesse asju, mis sind isiklikult ei puuduta. Ära üle pinguta!
SKORPION
Tänased planeediseisud muudavad sind töökaks ja kohusetundlikuks. Jõuad kiiresti soovitud tulemuseni ning saad eneseusku juurde.
AMBUR
Sinu mõistus on nüüd aktiivne. Hea oleks, kui leiaksid sellele aktiivsusele ka rakendust. Hea päev finantstehinguteks ja lepingute sõlmimiseks.
KALJUKITS
Võimalik, et tõmbad täna ligi pedantseid inimesi, kes üritavad sind igal võimalikul juhul kasvatada ja õpetada. See ajab sind lausa marru.
VEEVALAJA
Võimalik, et seisad täna silmitsi oma puudustega, mida oled tavaliselt eitada püüdnud. Lõpuks jõuab sinuni arusaamine, mida sa endas muutma peaksid.
KALAD
Kiire ja töörohke aeg. Kodused toimetused kipuvad unarusse jääma. Sinu intuitsioon on täna parem kui tavaliselt, mistõttu teed õigeid otsuseid.

 

Print Friendly, PDF & Email