Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et satud täna ekstreemsetesse olukordadesse. Ole ettevaatlik liikluses ja terariistadega. Võid sattuda ootamatusse armusuhtesse.
SÕNN
Sul on täna raske oma ülevoolavaid emotsioone vaos hoida. Reageerid peaaegu kõigele nii, nagu puudutaks see sind väga isiklikult.
KAKSIKUD
Sind koheldaks paremini, kui julgeksid oma haavatavust näidata. Paraku on sul ka kalduvus sääsest elevanti teha, nii et võta vähe rahulikumalt.
VÄHK
Kui sul tekib täna mingi sisemine pinge, siis peaksid kindlasti leidma mooduse, kuidas seda välja elada. Vastasel juhul kannatab sinu vaimne tervis.
LÕVI
Ole täna ettevaatlik võõrastega. Kõik inimesed ei pruugi olla ilusad ja head. Püüa liikuda seltskonnas, kus tunned end koduselt ja turvaliselt.
NEITSI
Oled nüüd kindel, et sinu tegutsemine on eriti tähtis ja kaalukas. Ootad oma lähedaste toetust. Natuke rohkem tagasihoidlikkust ei teeks halba.
KAALUD
Võimalik, et tunned end mõne naabri või töökaaslase ebaõiglase käitumise tõttu veidi häirituna. Sul on raske seda ilma sekkumata pealt vaadata.
SKORPION
Oled täna selt­skondlik ja suudad kergesti inimestega kontakti luua. Võimalik, et enesehinnang tõuseb tänu mõne kaaslase komplimendile.
AMBUR
Praegused planeediseisud annavad sulle rohkesti energiat. Suhtes oled juhtiv pool ja püüad partnerit endale allutada, kuid arvesta ka tema soovidega.
KALJUKITS
Ära alusta täna uusi ettevõtmisi. Täna­ne päev ei sobi ka äritehinguteks ega autoriteedi tõestamiseks. Kontrolli oma ambitsioone.
VEEVALAJA
Täna kerkivad esile tööalased probleemid, mistõttu romantikaks arvatavasti aega ei jäägi. Oled sunnitud mõne meelelahutuse edasi lükkama.
KALAD
Kipud oma hoolitsust teistele liigselt peale suruma. Püüa aru saada, kus sind vajatakse ja kus mitte. Ebasoodne päev reisimiseks ja suurte sisseostude tegemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email