Horoskoop

JÄÄR
Oled täna vastuvõtlik kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipud seetõttu oma kohustusi unustama. Kui tahad pidutseda, siis võta selleks eraldi aega.
SÕNN
Planeediseisud annavad sulle erakordse mõtteteravuse ja läbinägelikkuse. Suudad näha kaugemale kui teised ja seega ka ettenägelikke plaane teha.
KAKSIKUD
Pööra tähelepanu kohustustele ja antud lubadustele. Suhtu austusega ka neisse, kellega sul erilist suhet pole. Hea päev töö tegemiseks.
VÄHK
Täna võivad mõned inimesed sind üllatada, ja seda heas mõttes. Suhtu kõigisse potentsiaalsetesse koostööpartneritesse sõbralikult.
LÕVI
Võimalik, et sinu hea sõber või pereliige hakkab sinult nüüd rohkem tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv suhelda.
NEITSI
Probleemid seadustega juhul, kui tegutsed uisapäisa, oma õigustes veendunult ja teistega arvestamata. Püüa siiski näha ka teisi inimesi enda ümber.
KAALUD
Peaksid nüüd tähtsate otsuste tegemisel ettevaatlik olema. Võimalik, et keegi püüab sind oma huvides ära kasutada. Pole just kõige parem päev lepingute sõlmimiseks.
SKORPION
Oled meeldivalt enesekindel ja suudad ka pingelisemates olukordades rahulikuks jääda. Mõjud oma kaaslastele targa ja kogenuna.
AMBUR
Tunned end täna veidi ebakindlana ja seetõttu ka ohustatuna. Püüad seda kompenseerida välise jäikuse ja rangusega. Kuid ära muutu võltsiks.
KALJUKITS
Nüüd on aeg tegeleda tõsisemate asjadega ja ülemeelik seltskonnaelu tahaplaanile jätta. Samas pole vaja end ka üleliia piitsutada.
VEEVALAJA
Sinu käitumine võib täna olla veidi ootamatu ja provotseeriv. Sul on nüüd tavalisest raskem taluda rutiini ja igavaid inimesi enda ümber.
KALAD
Kui oled viimasel ajal tundnud tugevat siseheitlust või on mõni ebameeldiv emotsioon sind pikalt väsitanud, siis saabub nüüd tõenäoliselt kergendus.

 

Print Friendly, PDF & Email