Horoskoop

JÄÄR
Peaksid leidma endale uue väljundi, vastasel juhul võib sinu enesehinnang langeda allapoole kriitilist piiri. Ole enesekindlam ja usu endasse!
SÕNN
Võimalik, et muutud täna üsna konservatiivseks kuivikuks. Sa ei saa naljadest aru ning võtad kõike, sealhulgas iseennast, liiga tõsiselt.
KAKSIKUD
Võimalik, et lased end täna kellegi pahaaimamatust märkusest häirida, kuid püüa siiski mitte üle reageerida. Väldi hasartmänge ja alkoholi!
VÄHK
Oled täna romantiline ja unistav. Rutiinsetele kohustustele keskendumine on hetkel raskendatud. Kuid samas on nüüd ideaalne aeg meelt lahutada.
LÕVI
Peaksid täna olema eriti ettevaatlik oma isikliku varaga. Oht langeda varaste ohvriks või saada petta isikutelt, kellest sa seda iial ei ootaks.
NEITSI
Võimalik, et sulle esitatakse täna ultimaatum, mis esmapilgul tundub üsna vastuvõetamatu, kuid tegelikult polegi nii hull. Tee valik siiski südamehäält järgides.
KAALUD
Oled täna ärrituvam kui tavaliselt. Sulle avaldavad mõju asjad, millest võiksid külma rahuga üldse mitte välja teha. Keskendu rohkem endale.
SKORPION
Sinu suhtumine kaaslastesse on täna üsna jahe ja vaoshoitud. Sellise reserveeritusega üritad sa varjata oma tegelikke tundeid.
AMBUR
Kokkuvõtete tegemise, ohverdamise, alustatud ettevõtmiste lõpetamise päev. Äritegevuses on sul õnnelik päev ja rahaasjad laabuvad.
KALJUKITS
Kipud täna tegutsema uisapäisa ja läbimõtlematult. Püüad oma kohustused võimalikult ruttu kaelast ära saada, et siis lõbusalt aega veeta.
VEEVALAJA
Soodne päev pühendada aega perekonnale, kodukoldele ja kodustele töödele. Otsid täna sisemist rahu ja kindlustunnet.
KALAD
Täna suureneb sinu soov oma mõtteid teistega jagada. Püüad saavutada harmoonilist ja rahulikku õhkkonda. Hea päev koostöö tegemiseks ja läbirääkimisteks.

 

Print Friendly, PDF & Email