Vanaisal süüdistus vägivallas (5)

Möödunud aastal lapselapsega maid jaganud ja lootusetult tülli pööranud mees astub peagi vägivallatsemises süüdistatuna kohtu ette.

Saarte Hääl kirjutas möödunud aasta septembris, et toimetuse poole pöördus Ungari päritolu, ent aastakümneid Saaremaal elanud Josif, kes oli nõukogude ajal hinnatud mehhanisaator ja pikka aega oma töötulemustega ka Kingissepa rajooni esikombainer. Nüüd tembeldas ta lapselapse koos elukaaslasega murdvarasteks.

Tüli tekkis 40 aastat tühjana seisnud maja pärast, mille remontimiseks ja kuhu elama asumiseks oli lapselaps Josifilt luba küsinud. Kuigi tänaseks on olukord rahunenud, jõuab Josifiga seotud vägivallajuhtum peagi kohtusse. Lapselapse sõnul püütakse nüüd vanaisast eemale hoida, kuid sügisel läksid asjad vahepeal tema elukaaslase ja vanaisa vahel karmimaks. Midagi hullu õnneks ei juhtunud, ent noored kutsusid siiski politsei kohale.

Prokuratuuri sõnul süüdistatakse Josifit selles, et mullu septembris tekkinud tüli käigus tekitas ta kannatanule valu ja tervisekahjustusi. Kohus arutab juhtumit 26. aprillil.

Print Friendly, PDF & Email