Horoskoop

JÄÄR
Täna ei taha rutiinsed tööd eriti edeneda. Sul on raske keskenduda ühele konkreetsele asjale või inimesele. Püüa leida võimalus midagi füüsilist teha.
SÕNN
Sul on täna palju energiat, kuid kui puudub korralik tegevusplaan, võib su energia raisku minna. Koosta sobiv tegevuskava ning suhtle aktiivselt.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud võivad sind ebastabiilseks muuta. Kaldud äärmuslikesse meeleoludesse ja oled kergesti haavatav. Ebasoodne päev äritegevuseks.
VÄHK
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist jutukate ja pealetükkivate inimestega, kelle eest sa parema meelega põgeneksid. Hea päev eneseharimiseks.
LÕVI
Päevakorda kerkivad rahaprobleemid, kuid ära lase tujul langeda. Hea päev mõttetegevuseks ja filosoofilisteks vestlusteks. Mälu hoolega vaimutoitu.
NEITSI
Soodne aeg oma tundeid ilmutada. Oled täna äärmiselt emotsionaalne. Lõbutsemine ja alkoholiga liialdamine võib probleeme põhjustada.
KAALUD
Tänased sündmused nõuavad sinult veidi järeleandlikumat ja dünaamilisemat suhtumist. Püüa olla osavõtlik ja ilmuta rohkem mõistmist.
SKORPION
Ihkad muudatusi, uusi kogemusi ja vabadust. Nüüd võivad ilmneda si­nu varjatud omadused. Oht muutuda ekstsentriliseks ja häbematuks!
AMBUR
Võimalik, et sinult oodatakse täna konkreetseid vastuseid, mida sul hetkel paraku ei ole. Pingelises olukorras püüad juttu mujale pöörata.
KALJUKITS
Proovid endast jätta sõltumatu ja kindlameelse inimese muljet. Loodad sellise käitumisega võita ihaldatud partneri imetluse. Jää siiski iseendaks!
VEEVALAJA
Suudad luua enda ümber usaldusliku õhkkonna ja suhtud tulevikku optimistlikult. Tähtsustad oma lähedaste heaolu ja annad selleks oma panuse.
KALAD
Tänased planeediseisud toovad sulle tõenäoliselt väga palju uusi võimalusi, uusi suhteid ja lennukaid ideid. Hea päev reisimiseks ja uuendusteks.

 

Print Friendly, PDF & Email