Horoskoop

JÄÄR
Täna peaksid vältima seiklusi ja ohtlikke situatsioone, kuna praegu valitseb kõrgendatud traumade oht. Samas on nüüd hea aeg koristamiseks.
SÕNN
Sinu asjalik ja kaine mõtlemine annab täna hea võimaluse olla eeskujuks nendele, kellele oled juba ammu tahtnud selgitada oma põhimõtteid.
KAKSIKUD
Võimalik, et sul on täna tugev tõmme sinust vanemate partnerite poole, kellel on juba selgesti väljakujunenud maailmavaade ja filosoofia.
VÄHK
Hea päev alustada millegi uuega, võimalik, et saad ootamatult stardikapitali või heakskiidu mõjuvõimsatelt isikutelt. Oht muutuda laisaks!
LÕVI
Suudad täna tavalisest kergemini tegeleda mitme asjaga samaaegselt. Sinu reaktsioon on kiire ja jutt sorav. Soodne päev õppimiseks.
NEITSI
Oled täna emotsionaalselt vastuvõtlikum kui tavaliselt. Võid kergesti haiget saada, kuid õnneks on sama lihtne sulle ka rõõmu valmistada.
KAALUD
Püüad täna võitu saada oma kõhklustest ja tegeled just nende asjadega, mis sulle meeldivad. Võimalik, et keegi annab sulle huvitavaid ideid.
SKORPION
Väga võimalik, et sul tuleb täna arendada koostööd inimestega, kes püüavad sulle iga hinna eest oma ideid peale suruda. Püüa kavalusega kõrvale põigelda.
AMBUR
Sul on elav kujutlusvõime, oskus lahendada keerulisi situatsioone ja asetada end teiste inimeste olukorda. Soodne aeg läbirääkimisteks.
KALJUKITS
Päevakorda kerkivad nüüd perekondlikud traditsioonid. Tajud tugevat sidet kodu ja lähedastega. Nostalgilised ja emotsionaalsed meeleolud.
VEEVALAJA
Tänane päev on soodne oma salajaste tunnete väljanäitamiseks. Võid oma meeldivaks üllatuseks teada saada, et ka sinust ollakse huvitatud.
KALAD
Oled julge ja suisa naudid katsumusi. Pead end õiglusekaitsjaks ja arvad, et just sina pead teistele selgeks tegema, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.

 

Print Friendly, PDF & Email