Horoskoop

JÄÄR
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ja maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui ka õpetamises. Jaga oma ideid kaaslastega.
SÕNN
Otsid kedagi, kes mõjuks sulle nii, et kogu sinu endine elu muutuks. Suurenenud vajadus muudatuste järele. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
KAKSIKUD
Täna võid hädas olla oma hajameelsusega. Oled ka jutukas ja suhtlemisaldis, kuid seejuures pealiskaudne. Ebasoodne päev reisimiseks.
VÄHK
Sa kuulad oma kaaslasi erilise tähelepanuga, kuid teed ikka nii, nagu ise õigeks pead. Võimalik, et sulle usaldatakse täna mõni tähtis saladus.
LÕVI
Täna ajavad sind närvi isegi pisiasjad. Märkad eelkõige teiste inimeste tehtud vigu, kuid oma möödapanekud on sinu arust andestatavad.
NEITSI
Oled täna teravmeelne ja vaidlushimuline. Võiksid oma energiat säästa ja suurematest sõnasõdadest loobuda. Tee midagi vajalikku ja kasulikku.
KAALUD
Hea päev ametialaseks muutuseks. Võima­likud uued pakkumised või ameti- ja palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil oled veidi reserveeritum.
SKORPION
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõpevad siiski õnnelikult. Väldi liigset hulljulgust ja arvesta endast nõrgematega.
AMBUR
Kipud olema liiga kangekaelne ja nõudma igal sammul oma õigusi. Isegi kui saavutad oma eesmärgi, võib juhtuda, et kaotad kaaslaste poolehoiu.
KALJUKITS
Võid tunda täna tüdimust oma tavalisest ja hallivõitu argielust. Hakkad alateadlikult uusi võimalusi ja seiklusi otsima. Võib-olla saadab sind edu.
VEEVALAJA
Võid avastada endas täna täiesti uusi omadusi, mis seni on varjatud olnud. Püüa ennast siiski mitte üle hinnata ja tunneta olukorda õigesti.
KALAD
Pöörad täna suuremat tähelepanu asjade, olukordade ja inimeste välisele ilule. Kuid võiksid siiski meeles pidada ka sisemise ilu tähtsust.

 

Print Friendly, PDF & Email