Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et satud võimuvõitlusse ja püüad end iga hinna eest maksma panna. Ära võta seda siiski liiga tõsiselt – väikseid naginaid tuleb ju ikka ette.
SÕNN
Suurepäraste võimalustega päev! Täna tekkinud probleemid ei mõju sulle nii halvasti, kui nad võiksid mõjuda. Iga negatiivsus on pehmendatud.
KAKSIKUD
Tunned soovi oma koduses elus praktilisi muudatusi teha. Hea päev kolimiseks, remondi alustamiseks ja kinnisvaratehinguteks.
VÄHK
Täna peaksid endale meelde tuletama, et julge pealehakkamine on pool võitu. Püüa vabaneda oma kompleksidest ja asu reipalt tegutsema.
LÕVI
Sinu lobisemishimu võib sulle nüüd ootamatuid sekeldusi tuua. Pea meeles, et igaühega pole mõtet avameelitseda ja oma mõtteid jagada.
NEITSI
Võimalik, et tunned end täna süüdi asjades, milles sa tegelikult süüdi pole. Ära võta asju liiga südamesse, rõõmusta väikeste kordaminekute üle.
KAALUD
Tänane päev võib tuua sulle huvitavaid vahejuhtumeid, mis annavad elule vürtsi. Sind tõmbab eksootika. Seega anna saatusele võimalus.
SKORPION
Võid oma liigse lobisemishimu tõttu kaotada sulle olulise inimese usalduse. Kuna su keskendumisvõime jätab täna soovida, lükka tähtsate otsuste tegemine igas juhuks edasi.
AMBUR
Pööra nüüd tähelepanu oma tervisele. Korralikult väljaravimata haigused võivad krooniliseks muutuda ja sulle hiljem hulga kannatusi valmistada.
KALJUKITS
Kipud kõikides oma probleemides süüdistama teisi. Sul on raske tunnistada, et peaksid ka ise veidike rohkem pingutama ja asju rohkem läbi mõtlema.
VEEVALAJA
Tänane päev on sinu jaoks ilmselt lähiaja üks lõbusamaid, kergemaid ja loomingulisemaid. Kõikvõimalikud pinged kaovad.
KALAD
Kaldud täna tühiste asjade pärast pabistama ja väiksemategi ebaõnnestumiste pärast endale etteheiteid tegema. Püüa leida hea seltskond, kus lõõgastuda.

 

Print Friendly, PDF & Email