Horoskoop

JÄÄR
Täna peaksid rohkem tähelepanu pöörama asjadele, millega oled siiani vaid pealiskaudselt tegelenud. Mis täna tehtud, see homme hooleta!
SÕNN
Tänane kosmiline menüü pakub eriti laia valikut ning konkreetselt sinu puhul on iga valik positiivne ja vahest isegi romantiline. Kasuta juhust!
KAKSIKUD
Ära alusta uusi ettevõtmisi. See päev ei sobi ka äritehinguteks ega oma autoriteedi tõestamiseks. Kontrolli oma tegevust ja ambitsioone.
VÄHK
Hea päev selleks, et rohkem aega kodule pühendada. Soodne koristamiseks, kodukaunistamiseks, toiduvalmistamiseks ja pesupesemiseks.
LÕVI
Võimalik, et puutud nüüd kokku ülimalt ekstravagantsete tüüpidega. Selle asemel, et ehmuda, püüa avastada enda jaoks midagi uut.
NEITSI
Nüüd on aeg tegeleda pisiasjade viimistlemisega. Oled täna tavalisest täpsem, pedantsem ja tähelepanelikum. Samas võid täiega närvi minna.
KAALUD
Rõõmude ja armastuse päev! Püüa lihtsalt läbi saada. Mahukatest ettevõtmistest on targem loobuda. Alusta töid, mida on võimalik täna lõpetada.
SKORPION
Oled aktiivne ja töökas. Hea päev nii pooleliolevate tööde lõpetami­seks kui ka uute ettevõtmistega alustamiseks ning eneseteostuseks.
AMBUR
Hakkad nüüd oma elus hindama neid suhteid, mis on seotud truu sõpruse või armastusega. Vajad tavalisest rohkem stabiilsust. Väldi rahvarohkeid kohti!
KALJUKITS
Oled täna veidi närviline, püüad kõike teha täiuslikult ja lihvid hoolikalt iga detaili. Püüa näha rohkem tervikut ja tegele vaid esmatähtsaga.
VEEVALAJA
Täna on päev, mil tunned intensiivset soovi olla sündmuste eesotsas. Naudid tähelepanu ja tunnet, et teised sõltuvad sinust.
KALAD
Hakkad nüüd igatsema oma vanade sõprade järele ja hõljud nostalgia lainetel. Sobiv päev pere seltsis puhkamiseks ja kodusteks toimetusteks.

 

Print Friendly, PDF & Email