Horoskoop

JÄÄR
Tänased sündmused nõuavad sinult veidi järeleandlikumat ja paindlikumat suhtumist. Püüa olla osavõtlik ja ilmutada mõistmist inimeste suhtes, kes seda vajavad.
SÕNN
Võimalik, et leiad oma elus midagi sellist, mida tahaksid muuta. Täna ongi hea päev selliste muudatuste ja uuendustega algust teha.
KAKSIKUD
Oled tavalisest jõulisem ja aktiivsem. Füüsilises mõttes tunned lausa vajadust ennast kuidagi rakendada. Hea aeg trenni tegemiseks.
VÄHK
Oled oma ettevõtmistes kirglik ja püüad kõikide tegemistega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt õnnestub see sul edukalt.
LÕVI
Kui sul avaneb täna võimalus ennast proovile panna ja teha midagi loovat, siis kasuta võimalust. Väga võimalik, et avastad eneses varjatud talendi.
NEITSI
Võid nüüd hätta jääda oma tahte ja plaanide realiseerimisega. Võimalik, et sind hakkavad mõjutama anarhistlikud ja provotseerivad meeleolud.
KAALUD
Võid täna avastada, et inimene, keda oled usaldanud, on sind juba mõnda aega petnud. Nüüd võivad varjatud asjad kergesti päevavalgele tulla.
SKORPION
Võimalik, et keegi tuletab sulle täna meelde kohustusi, millest oled juba ammu lootnud vaba olla. Kipud veidi pealiskaudne ja rahutu olema.
AMBUR
Suudad nüüd ületada piire, mis sind tavaliselt kammitsenud ja ahistanud on. Tänu oma vabale käitumisele leiad uusi ja huvitavaid tuttavaid.
KALJUKITS
Oled täna mässumeelne ja võid käituda sulle endalegi ootamatult. Tunned vajadust inimesi paika panna. Satud kergesti konfliktidesse.
VEEVALAJA
Tunned eneses elujõudu ja soovi aktiivselt ringi liikuda. Hea päev pidutsemiseks, reisimiseks või matkamiseks. Sõbrad on tavalisest tähtsamal kohal.
KALAD
Võimalik, et šokeerid inimesi täna otsekoheste ja üsna teravate sõnavõttudega. Samas võib see mõne sõbra panna sind rohkem hindama.

 

Print Friendly, PDF & Email