Turismijuhiks Margit Kõrvits (21)

Eilsel üldkoosolekul valis MTÜ Visit Saaremaa oma juhatuse liikmeks valla senise kultuuri- ja spordiosakonna juhataja Margit Kõrvitsa.

MARGIT KÕRVITSA sõnul on oluline positiivne sisekliima ja turvatunne.
MAANUS MASINGKonkursikomisjoni poolt oli Kõrvitsale lisaks teiseks kandidaadiks esitatud näiteks pikalt Tallinnas Viru hotelli ja Sokos Hotels Tallinnat juhtinud Anu Soosaar.

Üldkoosoleku avamise ajaks oli kohal 40 Visit Saaremaa liiget 42-st. Visit Saaremaa üldkoosoleku juhataja Marili Niitsi sõnul võitis Kõrvits häältega 23 : 18.

“See on parim töökoht, mida Saaremaal mulle pakkuda oli,” kinnitas võidu üle õnnelik olnud Margit Kõrvits Saarte Häälele kohe pärast tulemuse teada saamist. “Ma luban, et pakun ka parimat vastu.”

Ta lisas, et talle meeldis tema senine amet vallavalitsuses väga, kuigi suure hulga bürokraatiaga on üsna raske harjuda.

Margit Kõrvitsa sõnul tema meelest Visit Saaremaa kui organisatsioon töötab. “Olemasolev kena asi peab edasi minema, liikmete seas on vaja väikest rahupiipu teha ning mõned muudatused sisse viia,” rääkis vastvalitud juhatuse liige.

Margit Kõrvits ütles, et kindlasti räägib ta kõikide liikmetega ja ta sooviks ka liikmeskonda suurendada. Tema arvates tuleb töötada ka Saaremaa parema turundamise nimel.

“Pikas perspektiivis Saaremaa kui brändi kinnistamine ja areng,” toonitas Kõrvits. Praegu tuleb mõelda kiirele stardile, leida alternatiivseid lahendusi ja olla kogu aeg pildis. Sellele aitab kindlasti kaasa värskelt avatud koduleht.

Abivallavanem Marili Niits ütles, et nende jaoks ei olnud takistuseks Kõrvitsa töökoht vallas ja sisuliselt oma töötaja äraandmine.

“Margit sobib mõlemasse ametisse väga hästi ja tema kogemus vallavalitsuses kindlasti toetab ka Visit Saaremaas töötamist,” ütles Niits.

Tema sõnul ei olnud osakonnajuhataja konkursi ajal Visit Saaremaa juhatuse liikme töökohale veel sõelumist välja kuulutatud. Niitsi sõnul asub Kõrvits Visit Saaremaas tööle esimesel võimalusel.

Vallavanem Madis Kallas ütles, et vabanevale osakonnajuhataja kohale tuleb uus konkurss.

Print Friendly, PDF & Email