Horoskoop

JÄÄR
Püüa täna käituda võimalikult tagasihoidlikult, kuid samas hoia silmad-kõrvad lahti kõige ümbritseva suhtes. Ole valmis suurteks muutusteks!
SÕNN
Enne kui alustad mõnda uut ettevõtmist, püüa lõpetada eelnev. Hea päev üle vaadata oma tegemata asjad ja klaarida pingelisi suhteid.
KAKSIKUD
Mõjud täna mõistatusena. See tuleb kasuks armuasjades, kuid mitte ametlikes suhetes. Ebasoodne päev ideede väljapakkumiseks.
VÄHK
Nüüd on hea aeg tegeleda asjadega, mis on juba mõnda aega oma järjekorda oodanud. Vaata tähelepaneliku pilguga üle oma praegused plaanid.
LÕVI
Püüa täna silmad lahti hoida, ära usalda liiga kergekäeliselt võõraid inimesi, eriti sääraseid mesikeeli. Oht langeda petiste või taskuvaraste ohvriks!
NEITSI
Otsid täna vaheldust ja võimalust ennast välja elada. Võimalik, et sul veab mõnes õnnemängus, kuid samas ole ettevaatlik raha tuulde loopimisega.
KAALUD
Võid sattuda täna süüdistatava rolli, ehkki sa tegelikult süüdi ei ole. Raskused ennast teistele arusaadavaks teha tekivad siis, kui väldid kogu tõe rääkimist.
SKORPION
Täna võib sul rahaasjades vedada, kuid ära siiski ahneks muutu. Kui oled teiste suhtes abivalmis ja lahke, kindlustad sellega oma tulevikku.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna suurt tõmmet religiooni, filosoofia ja alternatiivsete teooriate poole. Püüa siiski hoiduda liigsest innustumisest.
KALJUKITS
Võid nüüd sattuda olukorda, kus saad oma oskusi rakendada ja olla samal ajal teistele inimestele kasulik. Samas kipud ise veidi närviline olema.
VEEVALAJA
Võimalik, et kannatad täna söögiisu ja energia puudumise all. Püüa leida võimalus ennast pisut rohkem liigutada. Mine kasvõi välja jalutama.
KALAD
Tunned end täna kindlalt ja mugavalt. Suudad kontrollida oma emotsioone ka siis, kui keegi püüab sind provotseerida. Hea aeg rahaasjade ajamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email