Horoskoop

JÄÄR
Kui siiani oled olnud olukorra peremees, siis nüüd kipuvad kõik niidiotsad käest libisema. Kui säilitad rahu, tuled olukorrast siiski terve nahaga välja.
SÕNN
Tänased energiad võivad sind mõjutada selles suunas, et hakkad aktiivselt otsima mõttekaaslast. Tunned täna vajadust rääkida isiklikel teemadel.
KAKSIKUD
Kui sul on kellegi vastu positiivseid tundeid, siis ära häbene seda ka välja näidata. Püüa olla avatud ja ka teised hakkavad ennast sulle avama.
VÄHK
Sinu eneseväljenduslaad võib täna teistes inimestes hämmingut tekitada. Su originaalsed ideed kipuvad veidi liiga ekstreemseks.
LÕVI
Naudid täna oma head esinemisoskust ja teiste inimeste heakskiitu. Tagasihoidlikkus on sinu jaoks nüüd võõras teema. Õige päev särada.
NEITSI
Peaksid nüüd püüdma vältida läbimõtlematuid sõnavõtte. Kõike sinu öeldut võidakse peagi hakata sulle nina alla hõõruma. Ole tähelepanelik rahaasjades.
KAALUD
Sinu tähelepanu on täna eriti kontsentreeritud. Tõenäoliselt puutud kokku huvitava informatsiooniga, mis annab sinu tegevusele uue suuna.
SKORPION
Oled täna veidi närviline ja tunned, et ei suuda paigal püsida. Sind vaevab tunne, nagu oleks sul midagi olulist tegemata. Oled liiga kohusetundlik.
AMBUR
Püüa rõõmu tunda ka lihtsatest asjadest ja ära lase oma tujul langeda asjade pärast, mida sul hetkel pole. Hinda oma sõprade toetust.
KALJUKITS
Oled täna tavalisest rahulikum ja kindlameelsem. Samas võid teistele jätta ükskõikse ja kangekaelse mulje. Leia võimalusi suhtlemiseks.
VEEVALAJA
Katsu täna oma tegemistega varakult ühele poole saada, sest õhtul võib sind oodata üllatuskohtumine. Seda eriti juhul, kui lõunaajal läks kõik plaanipäraselt.
KALAD
Tänane päev toob sulle uudishimu kõikvõimalike müstiliste teemade vastu. Püüad tungida eelkõige asjade sisuni ega rahuldu pealiskaudsusega.

 

Print Friendly, PDF & Email