Horoskoop

JÄÄR
Täna suureneb sinu huvi müstika ja kõige salapärase vastu. Naudid suhteid, mis on kergelt aimatava seksuaalse alatooniga. Väldi liigset alkoholi!
SÕNN
Sul on suurepärased eeldused intellektuaalseks tööks, mis nõuab täpsust, metoodilisust, üksindust ja detailset tähelepanu. Oled täna eriti usin.
KAKSIKUD
Päev toob tõenäoliselt ootamatuid sündmusi. Ole valmis spontaanseks tegutsemiseks ja ära muretse liiga palju oma pädevuse pärast.
VÄHK
Sinu ego on täna tavalisest haavatavam ja seetõttu kipud endale ette kujutama, et sinust ei peeta piisavalt lugu. Arusaamatused on kerged tekkima.
LÕVI
Ole täna valmis selleks, et pead riskeerima. Usalda konkreetseid teadmisi ja väldi otsuse tegemist emotsioonidest lähtuvalt.
NEITSI
Kaldud täna liigselt unelema ja teisalt kõiges mingeid endeid nägema. Seetõttu ole äärmiselt ettevaatlik kõikvõimaliku esoteerikaga. Hoidu ka alkoholist ja muudest mõnuainetest.
KAALUD
Ebasoodne aeg reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Soodustatud on igasugune loov tegevus. Võid ootamatult ja pimesi armuda.
SKORPION
Tunnetad tä­na eriti teravalt oma puudusi, see võib su tuju rikkuda, kuid väldi siiski liiga ranget suhtumist. Võta endale aega lõõgastumiseks.
AMBUR
Näita täna inimestele, mida sa nende vastu tegelikult tunned. Väldi negatiivsete tunnete allasurumist, see võib põhjustada stressi.
KALJUKITS
Pääsed pingelistest olukordadest terve nahaga, kui jääd võimalikult tagasihoidlikuks. Jäta täna oma ambitsioonid parem enese teada.
VEEVALAJA
Täna võib sul raskusi olla enese selgelt ja konkreetselt väljendamisega. Samas on see hea päev lugemiseks, õppimiseks ja omaette mõtisklemiseks.
KALAD
Nüüd avalduvad eelkõige sinu diplomaadiomadused. Kui käitud aga liiga silmakirjalikult, võid oma renomeed tõsiselt kahjustada.

 

Print Friendly, PDF & Email