Horoskoop

JÄÄR
Täna võid sa kokku puutuda petturitega, oma asju kaotada või mõne inimesega tülli minna. Täna ei tasu sõlmida kokkuleppeid ega anda lubadusi.
SÕNN
Võimalikud mured lähedastega, kes ootavad sinult tähelepanu ja toetust. Arvesta, et sinu lähedaste heaolust sõltub ka sinu enda heaolu.
KAKSIKUD
Selleks, et säilitada harmoonilisi ametialaseid ja abielusuhteid, püüa jääda tahaplaanile lastes teistel särada. Pööra tähelepanu lähedastele.
VÄHK
Kipud täna kõike liiga mõistusega võtma. Oled küll tavalisest ratsionaalsem ja arukam, kuid samas võid mõjuda kuivikuna. Rohkem loomingulisust!
LÕVI
Täna kerkivad päevakorda sõpradega seotud probleemid. Võimalik, et sinult palutakse nii materiaalset kui ka vaimset toetust. Ilmuta abivalmidust.
NEITSI
Kiire elutempo tõttu võivad tähtsad isiklikud asjad hoopis tahaplaanile jääda ja valitseb oht, et muutud iseendalegi võõraks. Hea oleks veidi puhata.
KAALUD
Täna on sinu energiatase hea. Sobiv aeg alustada tervislike eluviiside praktiseerimisega või teha natuke tervisesporti. See mõjub virgutavalt.
SKORPION
Kipud täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg teha töid, mis vajavad mõtlemist.
AMBUR
Sinu ideaalid muutuvad ja sellega koos ka inimesed sinu ümber. Otsid emotsionaalselt tugevaid ja sügavaid suhteid, pealiskaudsus ei paku sulle enam huvi.
KALJUKITS
Sa pole täna eriti seltskondlik ja tunned vajadust omaette olemise järele. Soodne päev mediteerimiseks ja mõtisklemiseks elu üle.
VEEVALAJA
Oled viisakas ja taktitundeline, suhted kaaslastega on harmoonilised. Samas oled väheke sentimentaalne, tunned näiteks soovi luuletusi kirjutada.
KALAD
Töö- ja karjäärialaselt edukas päev. Ülemused suhtuvad sinusse hästi, võid saada palgakõrgendust või kopsaka preemia või saadetakse sind välislähetusse.

 

Print Friendly, PDF & Email