Horoskoop

JÄÄR
Kipud oma kaaslaste ees uhkustama ja oma nina liiga püsti ajama. Võid võita küll hetkelise tähelepanu, kuid see ei kesta eriti kaua. Oht ilmaasjata raha raisata!
SÕNN
Ära usalda täna isiklikke asju kellegi teise hoolde. Inimesed võivad sind tahtmatult alt vedada ja unustada sinu jaoks ülitähtsad asjad hoopis ära.
KAKSIKUD
Võimalikud on psüühiline labiilsus, dep­ressioon ja tujukus. Püüa säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Pea nõu mõne kogenud sõbraga.
VÄHK
Oled täna veidi hajevil. Kui peaksid seltskonda sattuma, siis tõenäoliselt kipud seal alkoholiga liialdama ja hakkad agressiivselt käituma.
LÕVI
Võid olla täna impulsiivne ja kasutada valimatult sõnu, mida ei peaks kasutama. Sellise käitumisega kutsud teistes esile hämmingut ja nõutust.
NEITSI
Täna on hea päev asjade selgeks rääkimiseks. Oled tavalisest konkreetsem, kuid samas tunnetad suurepäraselt teiste inimeste meeleolusid.
KAALUD
Võimalik, et satud täna pöörasesse armuseiklusesse. See võib sinu plaanid täiesti pea peale pöörata. Väldi siiski äärmustesse kaldumist.
SKORPION
Kipud täna üsna melanhoolne ja nukker olema. Väldi parem üksinda norutamist ja alkoholi, nagunii ei suuda sa olukorda adekvaatselt hinnata.
AMBUR
Kaldud täna äärmustesse ja otsid täiuslikkust. Püüa olla liberaalsem ja väldi liigset kiindumist vaid oma plaanidesse ja ideedesse.
KALJUKITS
Suudad tungida probleemi olemusse. Tajud sulle pandud kohustusi ja saatuse ettemääratust. Soovid võimu ja saada tunnustust.
VEEVALAJA
Ettearvamatute meeleoludega päev. Kaldud täna äärmuslikesse tujudesse ja oled kergesti haavatav. Parem oleks, kui sa täna nina kodust välja ei pistaks.
KALAD
Võimalik, et sulle esitatakse täna ultimaatum, mis esmapilgul tundub üsna vastuvõetamatu, kuid tegelikult polegi nii hull. Tee valik siiski südame järgi!

 

Print Friendly, PDF & Email