Horoskoop

JÄÄR
Sa tunned täna, et informatsioon liigub sinust justnagu mööda. Oled valmis tegutsema ja toimetama, kuid kaaslased kipuvad alt ära hüppama.
SÕNN
Kui sul avaneb täna võimalus midagi vahvat ja lõbusat ette võtta, siis kasuta kindlasti juhust! See tuleb sinu vaimsele tervisele vaid kasuks.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest enesekindlam, vastutustundlikum ja koostööaltim. Täna käima lükatud protsessid võivad sulle hiljem palju kasu tuua.
VÄHK
Peaksid rohkem tähelepanu pöörama oma sisemistele probleemidele. Kui oled siiani nende olemasolu eitanud, siis nüüd on aeg tõele näkku vaadata.
LÕVI
Täna võiksid end kokku võtta ja kodust väljaspool midagi põnevat ette võtta. Hea aeg lõbutsemiseks ja pidutsemiseks, samas hoidu liialdustest.
NEITSI
Tänast päeva iseloomustavad ootamatused ja impulsiivsus. Võimalik, et sul tuleb täna palju plaaniväliseid tegemisi. Uued suhted huvitavate inimestega.
KAALUD
Oled nüüd veidi reserveeritud, suhtlemisel teiste inimestega kohmetud kergesti ja tunned piinlikkust asjade pärast, mis otseselt sind ei puudutagi.
SKORPION
Võimalik, et keegi tekitab sinus täna kaastunnet. Kuid ära lase endaga manipuleerida. Püüa olukorda hinnata realistlikult ja mõistusega.
AMBUR
Lased nüüd vaimujõul end juhatada. Sul on intuitiivne kontakt alateadvusega. Püüa aidata oma kaaslasi. See on kasulik ka sulle endale.
KALJUKITS
Jätad endast meeldiva mulje ja mõjud usaldusväärse partnerina. Tänased harmoonilised mõjud annavad sulle hea võimaluse kõikjal läbi lüüa.
VEEVALAJA
Vaata täna hoolikalt üle kõikvõimalikud ametlikud lepingud, mida viimasel ajal sõlminud oled. Võimalik, et leiad mooduse tehtud vigu parandada.
KALAD
Oled julge ja naudid katsumusi. Pead end õiglusekaitsjaks ja tunned soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.

 

Print Friendly, PDF & Email