Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tõeline tuulepea. Kaldud kõikjale hilinema ning oma asju kaotama ja maha unustama. Tänane päev pole ka sobilik lepingute sõlmimiseks.
SÕNN
Tänased seisud annavad kehale jõudu ja energiat ning sisendavad hinge optimismi. Püüa vältida liialdamist, seda eriti toiduga.
KAKSIKUD
Võimalik, et sulle sajab täna ootamatult sülle mõni soodne pakkumine või kingitus. Inimesed sinu ümber võivad käituda vastutulelikult.
VÄHK
Täna oma intellektile ja nutikusele tuleb sul kaaslaste veenmine oma ideede õiguses hästi välja. Soodne päev probleemide lahendamiseks.
LÕVI
Püüad täna olla kohusetundlik ning suudad tõenäoliselt edukalt likvideerida mõne võla või lõpetada poolelioleva töö. Väldi uute kohustuste võtmist.
NEITSI
Tänased tööülesanded võivad sul üle pea kasvada ja sind täielikult endasse mässida. Tee üks samm korraga ja leia aega ka puhkamiseks.
KAALUD
Täna on sul oma ülevoolavaid emotsioone raske vaos hoida. Reageerid peaaegu kõigele nii, nagu see puudutaks sind väga isiklikult. Kasuta rohkem oma mõistust.
SKORPION
Tänased planeediseisud soosivad kõikvõimalikke raha ja dokumentidega seotud asjaajamisi. Oled nüüd väga täpne ja märkad iga pisiasja.
AMBUR
Sinu enesehinnang on praegu üsna kõrge. Võimalik, et tunned vastupandamatut soovi mõnd inimest korralikult paika panna ning näidata oma võimu ja võimekust.
KALJUKITS
Hoia täna eemale agressiivselt meelestatud inimestest. Sul võib tekkida raskusi ka oma keele talitsemisega ning see võib viia suure tülini.
VEEVALAJA
Tunned täna soovi teha võimalikult palju vajalikke asju ühe korraga ära, kuid sellise kiirustamisega võid pealiskaudseks muutuda.
KALAD
Võid nüüd sattuda olukorda, kus pead ennast tõeliselt ületama. Samas kui sa ennast tõeliselt kokku võtad, seljatad edukalt mõne keerulise probleemi.

 

Print Friendly, PDF & Email