Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et pead täna tegema vastutusrikkaid otsuseid oma majandusliku olukorra osas. Juhindu teadmistest, ära lase teistel end mõjutada.
SÕNN
Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad paremini, kui oleksid arvanud, ning suudad elust taas rõõmu tunda.
KAKSIKUD
Täna võib sul­­le avaneda hea võimalus kaotatud positsioon tagasi saada või ihaldatud partneris huvi äratada. Oled tavalisest enesekindlam.
VÄHK
Oled nüüd üpris energiline ja mõjud atraktiivselt. Seetõttu on täna hea päev avalikeks esinemisteks ja oma hiilgavate ideede väljapakkumiseks.
LÕVI
Tänased sündmused võivad su harjumuspärase päevaplaani segi lüüa. Ole valmis ootamatusteks ning püüa olla paindlik ja uuele vastuvõtlik.
NEITSI
Sul on nüüd kiire ja töörohke aeg. Kodune elu kipub sootuks unarusse jääma. Tänu paranenud intuitsioonile oskad langetada õigeid otsuseid.
KAALUD
Võimalik, et tunned end täna nurkasurutuna ja kammitsetuna asjaoludest, millest sul siiani aimugi polnud. Ära alahinda inimesi enda ümber.
SKORPION
Täna võib sul esineda raskusi loogilise mõtlemisega. Tähtsustad üle asju, millesse võiksid pigem huumoriga suhtuda. Samas on hea aeg loominguliseks tegevuseks.
AMBUR
Täna võib sul tulla üsna romantiline päev. Oled rõõmus uute inimestega tutvumise üle. Võimalik, et just nüüd lahenevad ka rahaprobleemid.
KALJUKITS
Võid saada häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas kipuvad suhted lähedastega võimalike möödarääkimiste tõttu veidi pingeliseks.
VEEVALAJA
Kipud täna oma probleemidele lähenema suure ringiga, selle asemel et otsida lahendust siitsamast. Püüa vastus leida iseendast, usaldades oma intuitsiooni.
KALAD
Suurepärane võimalus saada põhjalik ülevaade äritegevusest, anda hinnang kujunenud olukorrale ja üht-teist korrigeerida. Kõik su ettevõtmised õnnestuvad.

 

Print Friendly, PDF & Email