Horoskoop

JÄÄR
Suudad täna lisada oma eneseväljendusse sügavust ja salapära. Seega õnnestub sul nüüd suurepäraselt oma kaaslastele head muljet jätta.
SÕNN
Nõuad nüüd oma kaaslastelt piinlikku täpsust kõikvõimalike kokkulepete täitmisel. Sind häirivad tavalisest rohkem kõikvõimalikud pisiasjad.
KAKSIKUD
Huvitud nüüd ilusatest asjadest ja romantikast. Püüad inimestega luua harmoonilisi suhteid, ekstreemsed olukorrad mõjuvad sulle hirmutavalt.
VÄHK
Täna suureneb sinu huvi psühholoogia, filosoofia või muude inimese olemust uurivate teaduste vastu. Võimalik, et teed mõne huvitava tähelepaneku.
LÕVI
Tunned täna tavalisest suuremat vajadust rääkida inimestega isiklikel ja sügavatel teemadel. Otsid kaaslast, kellega saaksid filosofeerida.
NEITSI
Oled nüüd tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviiside parandamiseks, dieediga alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.
KAALUD
Püüa täna hoolega täita antud lubadusi. Täna märgatakse ka sinu tehtud apsakaid tavalisest rohkem. Hea päev suurpuhastuse korraldamiseks.
SKORPION
Täna aktiviseerub sinu emotsionaalsem pool. Tähtsustad üle kõikvõimalikke suhteprobleeme, pinged võivad tekkida üksteisest möödarääkimise tõttu.
AMBUR
Oled praegu igati konkurentsivõimeline ja arvestatavas vormis. Püüa olla enesekindel ja säilita eneseuhkus ka pingelistes olukordades.
KALJUKITS
Võid täna ootamatult sattuda seltskonda, kuhu sind otseselt kutsutud pole. Ole valmis äkilisteks plaanide muutmisteks või poole ööni pidutsemiseks.
VEEVALAJA
Kipud täna n-ö elu põletama ja see võib tuua tõsiseid probleeme koduste või partneriga. Püüa ikka jääda mõistlikkuse piiridesse!
KALAD
Väldi täna teiste inimeste süüdistamist isegi siis, kui nad esmapilgul paistavad süüdi olevat. Jää rahulikuks ja kontrolli kõik korralikult üle.

 

Print Friendly, PDF & Email