Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud muudavad sind julgeks, aga samas oled halastamatu nende suhtes, kes on nõrgad või saamatud.
SÕNN
Võid tunda end täna kaaslaste poolt ahistatuna. Suhted kipuvad aga teravaks eelkõige siis, kui hakkad oma arvamust teistele peale suruma.
KAKSIKUD
Mõjud täna mõistatusliku ja salapärasena. Sulle lähevad korda just esoteerilised teemad. Saad mõne kummalise kogemuse osaliseks.
VÄHK
Tänane päev võib tuua sulle armuseiklusi. Oled meelestatud romantiliselt ning ootad samas midagi originaalset. Samas kipud ise veidi laisk olema.
LÕVI
Kui sa täna oma energiat piisavalt ei rakenda, võid hiljem vaevelda unehäirete ja peavalu käes. Soodne päev füüsilist aktiivsust nõudvateks tegevusteks.
NEITSI
Tõenäoliselt puutud täna kokku millegagi, millest pole võimalik lihtsalt mõistusega aru saada. Peaksid rohkem usaldama oma intuitsiooni.
KAALUD
Kui tunned täna sisemist rahutust ja emotsionaalset survet, siis tegele vahelduse mõttes millegi füüsilisega. Hea päev sportimiseks.
SKORPION
Kaldud täna idealiseerima asju, mida soovid ideaalsetena näha, kuid mis tegelikult pole ideaalsed. Selline roosade prillide eelistamine lõpeb suure pettumusega.
AMBUR
Täna võib sul probleeme tekkida kõikvõimaliku olmetehnikaga, sealhulgas arvutite ja autodega. Püüa hakkama saada abivahenditeta.
KALJUKITS
Loobu sind koormavatest suhetest, loo uusi, karista vaenlasi ja taasta õiglus. Äritegevuses on neutraalne päev, kuid soovitav on alustatud tegevus lõpule viia.
VEEVALAJA
Tunned soovi tõestada oma intellektuaalsust. Et mitte tuua kaela lisaprobleeme, püüa end mitte ülehinnata ja jää mõistlikuks.
KALAD
Tänased planeediseisud on äärmiselt soodsad kõikvõimalike äriasjade ajamiseks. Oskad olla konkreetne ja jõuline oma eneseväljenduses.

 

Print Friendly, PDF & Email