Horoskoop

JÄÄR
Täna aktiviseeruvad sinu keskendumisvõime ja tahtejõud. Soodne aeg uute ettevõtmistega alustamiseks. Suured isiklikud muutused.
SÕNN
Võid täna oma otsekohesuse ja rangusega inimesi suisa ehmatada. Samas suudad kerge vaevaga end kehtestada ja lugupidamist võita.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest seltskondlikum ja tajud väga hästi kaaslaste meeleolusid. Seetõttu tullakse just sulle kurtma oma isiklikke muresid.
VÄHK
Mõistuse ja emotsioonide konflikt võib muuta sind täna emotsionaalseks ja ülitundlikuks vähimagi kriitika suhtes. Ära võta ennast liiga tõsiselt!
LÕVI
Kaldud oma mõistust kasutama teiste mõjutamiseks ja ebamugavate teemade lagedale toomiseks. Seega võid täna osutuda üpriski ebamugavaks kaaslaseks.
NEITSI
Võid täna valesid ekslikult tõe pähe võtta ja lasta end ära kasutada. Ole tähelepanelikum ja ära luba võõrastel inimestel end mõjutada.
KAALUD
Võimalik, et tajud täna teravalt, et hakkad ajast maha jääma. Hindad asju ümber ja võid leida üsna huvitavaid uusi vaatenurki.
SKORPION
Hea päev õppimiseks ja uute kogemuste omandamiseks. Mõistad, et igaüks, keda sa kohtad, võib sulle omal moel midagi õpetada.
AMBUR
Käes on päev, mil võiksid võtta endale aega lõbutsemiseks ja ilmutada sealjuures loomingulisust. Võimalik, et täitub ka mõni sinu unistus.
KALJUKITS
Naudid tähelepanu ja kui sa seda piisavalt ei saa, teed kasvõi midagi veidrat, et seda võita. Sinu enesekriitika on täna peaaegu olematu.
VEEVALAJA
Sind tõmbab nüüd esoteerika, igasugused müstilised ja salapärased asjad. Püüad teistele muljet avaldada oma eriliste kogemustega, mis sul on selles valdkonnas olnud.
KALAD
Täna peaksid olema eriti ettevaatlik rahaasjades, lepingute sõlmimisel ja muude ametlike asjaajamistega. Soodne aeg lõõgastumiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email